Seçim bitti gitti şimdi sonuçlarını konuşuyoruz....

28 Mayıs 2. turda oyumu

• Sn. Recep Tayyip Erdoğan'a vermiştim yine ona vereceğim.

OY: 425 31,6%
  • Sn. Kemal Kılıçdaroğlu'na vermiştim Sn. Recep Tayyip Erdoğan'a vereceğim

OY: 17 1,3%
  • Sn. Sinan Oğan'a vermiştim Sn. Recep Tayyip Erdoğan'a vereceğim

OY: 37 2,8%
  • Sn. Kemal Kılıçdaroğlu'na vermiştim yine ona vereceğim.

OY: 802 59,7%
  • Sn. Recep Tayyip Erdoğan'a vermiştim Sn. Kemal Kılıçdaroğlu'na vereceğim

OY: 10 0,7%
  • Sn. Sinan Oğan'a vermiştim Sn. Kemal Kılıçdaroğlu'na vereceğim

OY: 52 3,9%

• Ankete Katılan
    1.343
Yanlış yere yazmışım
İmamoğlu’na iftira atanlara yazmıştım kul hakkına giriyorlar diye

Millet ittifakı, kemal kılıçdaroğluna oy vereceğim, kiracıyım ev sahibim çıkartıyor, evlere bakıyorum 15 binden başlıyor normal evler,10 bine kötü evler var,et pahalı, hayatı normal bir şekilde lüksten uzak yaşamak bile artık çok zor,20 yıllık iktidar olan bir partinin bana bu hayatı reva görmesini oy vererek birde ödüllendirecekmiyim,o kadar salak değilim

Gelecek kişi de ülkeyi böler böler elinize verir o zaman ah vah dersiniz
yanı recep mı bölünmekten kurtayourp bizi? İmamahatıp mezunu recep? Yoksa şiirlere ağlayarak küdüsü de ayakta o mu tutuyor?

Ne bölünmesi kardeşim? Sağ sol çatışmalarında ülke bölünmedi şimdi niye bölünsün? İki büyük darbe gördü ülke bölünmedi.

O kadar saçma bir dayanak noktanız var kı, egitim ve kültür seviyenizi cidden merak ediyorum.

Kimse alınmasın cahil bir kesim var ülkede onların ağzında olan şey, recep giderse ülke bölünür. recepten önce bölündü mü aptal diyesin geliyor? Adam mahvetti ülkeyi sonrasında niye bölünsün. İyi gider aksine.

Salak olsa insan bir düşünür nasıl bölünür? Bu adam sarayda oturup özel uçaklarla gezmek dışında ne yapıyor. Deprem bölgesine sahte temel atma toreni düzenleyen yalancı biri bu? Bunları görmüyor musunu? Üstelik neye dayanarak bölünür? Neye dayanarak? Anayasanın değiştirilemez üç maddesinde bölünmez yazıyor? Hayırdır nasıl böleceksin? Şu anda recep ne yapuyror da bizi o sizin sözde bölünmenizden kurtarıyor.

Hepsine cevap istiyorum, kanıtla nasıl bölünecek?

Son düzenleme:
Din ile siyaset tartışmasının sonu hiçbir zaman yoktur bana göre. At gözlüğü takmış cahile laf anlatmak imkansız yormayın kendinizi görmek istemeyen görmez.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…