Seçim bitti gitti şimdi sonuçlarını konuşuyoruz....

28 Mayıs 2. turda oyumu

• Sn. Recep Tayyip Erdoğan'a vermiştim yine ona vereceğim.

OY: 425 31,6%
  • Sn. Kemal Kılıçdaroğlu'na vermiştim Sn. Recep Tayyip Erdoğan'a vereceğim

OY: 17 1,3%
  • Sn. Sinan Oğan'a vermiştim Sn. Recep Tayyip Erdoğan'a vereceğim

OY: 37 2,8%
  • Sn. Kemal Kılıçdaroğlu'na vermiştim yine ona vereceğim.

OY: 802 59,7%
  • Sn. Recep Tayyip Erdoğan'a vermiştim Sn. Kemal Kılıçdaroğlu'na vereceğim

OY: 10 0,7%
  • Sn. Sinan Oğan'a vermiştim Sn. Kemal Kılıçdaroğlu'na vereceğim

OY: 52 3,9%

• Ankete Katılan
    1.343
Hem Çanakkale hem Türkçe, ben sanıyordum ama kutun yok tdkk ya kısmı daha fena bence

Ben memleketten gittim İstanbula. Aile ziyareti için arada gidiyorum. Belki emekli olunca dönerim geri
Meslekteyken gelmek imkansız gibi zaten, biz 10 yıl önce şans eseri geldik, şimdi birimiz ilçede birimiz merkezde, diğeri merkeze gelemiyor, hatta artık ilçe içlerinde bile yer değiştirilemiyor, tıkandı. Emeklilik için şahane şehir gerçekten

Ben de eşimden dolayı buradayım. Yine de toprak çekiyor Güzel şehrim benim

Haber kadar altındaki yorumlar da önemli. Z kuşağı bu acının izlerini görsün de oy verirken bir daha düşünsün

Görevi ihsan gibi göstermezlerse nasıl pirim yapacaklar. Annem halâ hastanede sıra bekleyip muayne olamadan döndüğünü anlatır, şimdi sırayı evde bekliyorsun, tek fark bu. 2 kişilik hastane odaları, odalardaki tv, yatan refakatçi koltuğu ihsan onlar için, halbuki çağ değişti, olması gereken yapıldı hepsi bu. 20 yılda bunu yapmış olsunlar bir zahmet, onca para ötv nereye gitti

Ahlak anlayışım gereği düzeltmek zorundayım

Ne yiyip içtiyse kendi bilir artık. Hurma üstüne zehir hikayesini ben yemem, o kadarını biliyorum.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…