Sebepsizce kötü davranan iş arkadaşı

Hadi biraz da egri oturup dogru konusalim. Birisi size is ortaminda kotu davraniyorsa yuzde 20 ihtimalle ruh hastasidir. Yuzde 80 ihtimallle sinir bozucu bir insansinizdir. Herseyi poncikliginizle kiskanilmakla aciklayamazsiniz.

Ha bu arada eger bir ekipte ki herkes ama herkes size gicik davranıyor ise yuzde 1 ihtimal ruh hastalarının arasina dusmussunuzdur. Yuzde 99 ihtimal sinir bozucu evlat olsa sevilmeyecek bir tipsinizdir sadece farkinda degilsinizdir.
Peki bu istatistiklerin kaynağı hangi araştırma 🧐🧐 böyle bilimsel bir veri var mı yoksa sadece kendi çevrenizden çıkarıminiz mi

Benim eski çalışma yerimde de vardi böyle bir grup. Her yeni gelene abuk subuk,kaba kaba hareketler dışlamalar. Ne yazık ki var böyleleri siz kafanıza takmayın. Sizlik birşey değil işinize odaklanın bu kızların sizi işten soğutmasına izin vermeyin

Benim eski çalışma yerimde de vardi böyle bir grup. Her yeni gelene abuk subuk,kaba kaba hareketler dışlamalar. Ne yazık ki var böyleleri siz kafanıza takmayın. Sizlik birşey değil işinize odaklanın bu kızların sizi işten soğutmasına izin vermeyin
Teşekkür ederim işimi zor buldum beni yildirmalarina izin vermeyeceğim🙏

Başkasının yerine alındıysanız o yüzden size bilenmiş olabilirler.
Mağaza olduğuna da göre çalışan profili belli, yaşlar küçükse de hele huyları bozuktur.
Sizin iş yerinizdeki ilk verdiğiniz izlenim de önemli tabii. Vakit geçirdikçe anlaşır ve sebebini anlarsınız.

X