Sebepsizce kötü davranan iş arkadaşı

blueberry5

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
19 Ocak 2024
65
17
24
Herkese merhaba
Size canımı sıkan bir konuyu danışmak istiyorum. Bir iş yerine yeni başladım sayılır birkaç ay oldu. Bir kız var ise girdiğim gündem beri onunla bir munasebetim olmamsina rağmen iş gereği konuşmak zorunda olunca hep beni kırarak tersleyerek konuşuyor. Diğerlerine karşı böyle değil sadece bana böyle yapıyor. Benim olduğum yere gelmiyor beni görmezden geliyor sabh gunaydon dahi demiyor demek zorunda değil ama bı insanı neden durduk yere görmezden gelirsiniz ki? Bir gün onun yakın arkadaşı kalbimi kırdı gözlerim doldu beni görmüş wp gruplarina kızın nasıl da ağzına .. haha diye mesaj atmış. Ben kimseye bir kötülük yapmadım ama beni dislayip incitmeye çalışıyor. Bir tek bana. Bende mi sorun var kızlar bu duruma vok üzülüyorum nötr de olabilir insan neden sebepsizce tanimamasima rağmen kötü davranir yumuşak karakterli biriyim diye mi bu?

Eskiden ben de tuhaf bulurdum ama sebepsiz yere sevilmeyebilirsiniz. Öğrendim. O mean girls tipler sadece filmlerde yok, gerçekler. Yapacak bir şey yok. Siz de görmezden gelin. Siz böyle yapınca dozajı artacak. O zaman da alınmayın. İş hayatı bu. Çeşit çeşit insan var. Hepsi deneyim.

Ben böyle zamanlarda diyorum ki kendime; ben bu gerizekalilara bayılıyor muyum? Onlar benim arkadasim mi, ben mi sectim?
tabii ki hayir. Patromun ise aldigi, yarin is degistirse ya da ben degistirsem bir daha gormeyecegim insanlar. Neden onların hal ve hareketlerini ciddiye alacak kadar onlari takayım ki?
Siz de böyle düşünün. Size kıl kapsalar bile kendileri bilir. Sizlik bir durum yok ki. Ben dünyanın en poncik insanıyım, bana bile gıcık olan is arkadaşlarım vardı 🤣
Bir gün onun yakın arkadaşı kalbimi kırdı gözlerim doldu beni görmüş wp gruplarina kızın nasıl da ağzına .. haha diye mesaj atmış.
Bu mesajı size kim gösterdi?

Ayyy hiç takma hatta onu gördüğün yerde gül geç havalı takıl kudursn kıskançlıktan başka bir şey değil bnimde eşimden dolayı iş yerim değişti orda da böyle bir manyak vardı sürekli laf sokardı kendini övüp dururdu en son dayanamadımmm daldım iyide yaptm seside çıkmıyor

Ben böyle zamanlarda diyorum ki kendime; ben bu gerizekalilara bayılıyor muyum? Onlar benim arkadasim mi, ben mi sectim?
tabii ki hayir. Patromun ise aldigi, yarin is degistirse ya da ben degistirsem bir daha gormeyecegim insanlar. Neden onların hal ve hareketlerini ciddiye alacak kadar onlari takayım ki?
Siz de böyle düşünün. Size kıl kapsalar bile kendileri bilir. Sizlik bir durum yok ki. Ben dünyanın en poncik insanıyım, bana bile gıcık olan is arkadaşlarım vardı 🤣

Güzel bir bakış açısı 😊
Beni ağlatan kız bilgisayarda wp web girdi olayın hemen üstüne onların grubunda konusulmusum tesadufen gördüm yani

Aaa sen geri mi geldin?

Herhangi bir nedenden dolayı kıskanıyor olabilirler mi? Muhatap olmamaya çalışın yok gibi davranın.

Yakın arkadaşı neden kalbini kırdı? Nasıl oldu olay? Bir de bu tavırlarının diğer iş arkadaşları farkında mı, onlar ne düşünüyor bu konuda?

Bazıları ergenlikten çıkamamıştır Bu onların ayıbı, onların terbiyesizliğidir. Sana selam vermiyorsa sen de ona verme. Konuşursa konuş, konuşmazsa sen de ona laf atma. İş icabı gerektiği kadar konuş

X