Sebepsiz İnfertilite Mutlu son

gozdesultan

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
27 Temmuz 2016
203
140
Merhabalar hanımlar, yıllar yılı buralarda umut aramış birisi olarak kendi pozitif hikayemi yazıp benim geçtiğim yollardan geçen kaderdaşlarıma moral olmak istedim.
2015 yılında evlendik ve evlenir evlenmez çocuk istemeye başladık. Olmadı. Testler tahliller rahim filmi sperm DNA hasar testi de dahil her testi yaptırdık sonuç sebepsiz İnfertilite. Sorun yok bbek de yok.
Sayısız klomen çatlatma iğnesi tedavisi, 2 aşılama ve 2 negatif tüp bebek deneyimim oldu.
Ve 5. Yılımda 3. Tüp bebek denememde 2 embriyo transfer edildi. Bahçeci kliniği Ebru hanım ve ekibi mükemmel.
Sonuç pozitif oldu. Embriyolardan birisi hayata tutundu hatta şu an içerde uyuyor :)
Dahası ben ilk bebeğimi doğurdum, korunmasız ilk ve tek ilişkimizde hamile kaldım. 2.bebeğime hamileyim şu an.
Dualarım her zaman sizlerle. Stres en büyük etken en büyük sebep stresi bırak diye bana da çok dendi ama ne mümkün nasıl mümkün bilemedim hiç. Umudunuzu kesmeyin üzülmeyin birwz klişe olacak ama bebek de vakti saatini bekliyor…

Aynen öyle ne güzel yazmişsiniz.Rabbim sizede evlatlarinizi saglikla buyutmeyi nasip etsin insallah isteyen hamile kalmak icin uğraşan herkese nasip etsin bu duyguyu

Ne mutlu size
Evlatlarınızı sağlıkla büyütün inşallah

Maşallah

Sağlıkla büyütün inşallahhh ne mutlu bir son umarım bizlere de nasip olur

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…