Sebebi bulunamayan geçmeyen baş ağrısı yardımm

Migren atakları olabilir. Yada enseden vuruyorsa tansiyon ile ilgilide olabilir dikkat edin geçmiş olsun.
Teşekkür ederim ama migren gibi değil çok araştırdım doktor da migren demedi tansiyonda değil ölçüyordum sürekli biraz düşük çıkıyordu ama normalkende bu ağrı var

Geçmiş olsun,bende de buna benzer bir ağrı vardı,kesin beynimde bişey var dedim,mr cektirdim beyin ve boyun, boynumda 3 tane fıtık varmış,bir tanesi sinire yakın,bende kolda ya da ayakta uyuşma da vardı, enseden başlayan bir baş ağrısı,cektirmediyseniz birde boyun mr çektirin isterseniz

Teşekkür ederim sizede geçmiş olsun Çektirdim ben bişey çıkmadı boyundada

Merhaba. Ben de 20 gündür şiddetli baş ağrısı yaşıyorum. Aniden başladı ve özellikle öğle saatlerine doğru artıyor. Dışarı çıkamıyorum. Güneşte ve sıcakta ağrım çok şiddetleniyor patlayacak gibi oluyor. Akşama doğru biraz daha rahatlıyorum. Ya da klima rahatlatıyor. Gitmediğim doktor kalmadı. Mr temiz kan temiz çıkıyor. Çaresiz kaldım. Sizin sonuçlar ne oldu be yaptınız? Yardımcı olun lütfen

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…