Sayı doldurmak ve diğer kızlarla tanışmak acemi, profesyonel hiç farketmez buyrun :))

evet canım sorun var maalesef eşimde varikosel vardı.. ameliyat oldu 6 ay sonra olur dedi doktor ama 6 ayı geçtik hala olmadı..

"çocuğum olmayacak" korkusunu içinde barındırma bence,tıp o kadar ilerledi ki..
senin kendini rahat hissetmen çok önemli, bebek konusunda stres taşımak senin
bazı adet dönemlerinde yumurtlamamana yol açabilir,
ki bu da bebeğinin olmasını engelleyecek bir durum..
Öncelikle sakin ol, bebek konusuna çok fazla odaklanma, kafandan uzaklaştır biraz..
hem en güzel şeyler hep en beklemediğimiz anda gerçekleşmiyor mu
hatta bana sorarsan öncee diplomanı eline al derim :)

Cnm var ama bzm yolumuz uzun daha:) once ayaklarimin ustunde bir durayim da:)

acele etme tatlım daha çok gençsin tabiki ayaklarının üstünde durda, evlilik işi kolay

Belki annesini dusunup okulunun bitmesini bekliyordur bebis gelmek icin

belkide ama annesinin bir senesi kaldı.. bebişim gelsin garii...

haklısın canım biraz fazla stres yapıyorum ama bu stresin çoğu çevremden kaynaklanıyo.. hani nie olmadı, olmiycakmı ? gibi, gibi..
off onlar bıktırdılar benide, eşimide....

haklısın canım biraz fazla stres yapıyorum ama bu stresin çoğu çevremden kaynaklanıyo.. hani nie olmadı, olmiycakmı ? gibi, gibi..
off onlar bıktırdılar benide, eşimide....
[/QUOTE]

Çevreye aldırmamaya çalış,biliyorum çok zor ama sonuçta çocuğu doğurunca onlar mı bakacak sanki?
Okulu fln bahane et,hem olmazsa da yardımcı üreme tekniklerinden faydalanırsınız yani ölüm yok ya sonunda..

Çevreye aldırmamaya çalış,biliyorum çok zor ama sonuçta çocuğu doğurunca onlar mı bakacak sanki?
Okulu fln bahane et,hem olmazsa da yardımcı üreme tekniklerinden faydalanırsınız yani ölüm yok ya sonunda..[/QUOTE]

genelde öyle yapıyorum zaten.. allahıma çok dua ediyorum duyucak biiyorum..
ama yinede hamdolsun..

zaten başımıza ne geliyorsa elalemden geliyor :)

öyle gerçekten naparsın elin ağzı torba deilki büzesin..
tatlım sen ankaranın neresindensin ?

ayrıca bazen o kadar odaklanıyoruz ki istediğimiz şeye,o olmazsa dünyanın sonu gelecek gbi..
daha sonradan dönüp bakınca daha net değerlendiriliyor bazı şeyler.. o yüzden bnm senin için dileğim "inşallah çocuğun olur"dan ziyade "hakkında en hayırlısı neyse o olsun" olacak.. ayrıca daha çok gençsin böyle teselliler duymak için, zamanı gelince olur zaten bence.. kendini gereksiz yere üzme cnm

genelde öyle yapıyorum zaten.. allahıma çok dua ediyorum duyucak biiyorum..
ama yinede hamdolsun..

öyle gerçekten naparsın elin ağzı torba deilki büzesin..
tatlım sen ankaranın neresindensin ?[/QUOTE]

hahahah kız sen istanbulun neresindensin gibi oldu :)

Son düzenleme:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…