Sayı doldurmak ve diğer kızlarla tanışmak acemi, profesyonel hiç farketmez buyrun :))

evet öyle.. perdenin önüne yastık gibi bişey koy rüzgarda açılmayacak, içeriye bişey girmiycek gibi..
iyi yapmışsın, yazık yaa, belkide bekleyen anne,babası veya çocuklarıdır..
:KK9: :KK9: :KK9:

evet canım ya iyi fikir cidden
ailesi bekliyor olabilir dediğin gibi
dün gece benim topik kalabalıktı neden gelmedin aradı seni gözlerim

Bizim eve kuş girse evden kaçarım herhalde küçücük böcek bile aklımı alıyor :KK17:

yani bende tırstım biraz ama yazık kıyamadım çıkadım kuşta olsa canı var nasıl çırpınıyor yazık ya ben hiç kıyamam öyle
bi defasında ben liseye giderken balkonda ders çalışıyordum birde baktım aşağıda bi tantana var
yan komşumuz olan 65 yaşındaki koca adam tutmuş kuşu ayağınada bi ip bağlamış vermiş torunnun eline
oda küçük çocuk bilmiyor çekiştiriyor kuş nasıl cik cik ama görsen ablamla inip hemen kurtardık adamda demediğimiz kalmadı o günden bu yana hala konuşmam o adamla
insan müsfettesi işte

yani bende tırstım biraz ama yazık kıyamadım çıkadım kuşta olsa canı var nasıl çırpınıyor yazık ya ben hiç kıyamam öyle
bi defasında ben liseye giderken balkonda ders çalışıyordum birde baktım aşağıda bi tantana var
yan komşumuz olan 65 yaşındaki koca adam tutmuş kuşu ayağınada bi ip bağlamış vermiş torunnun eline
oda küçük çocuk bilmiyor çekiştiriyor kuş nasıl cik cik ama görsen ablamla inip hemen kurtardık adamda demediğimiz kalmadı o günden bu yana hala konuşmam o adamla
insan müsfettesi işte

pis herif vicdansız bide yaşını başını almış adam.. :KK4:
yazık kuşa ya.. bravo size esra çok iyi yapmışsınız :KK9::KK9::KK9:

tabiki tatlım gelirim elbet..
zaten uyanınca k.k'dan iki sekme açıyom valla senin topik benim topik hiç farketmiyor nere doluysa oraya dalıyom :KK1::KK1:
başka yerlerede takılırım ama bizim topikler kadar deil :KK23:

tabiki canım farketmez bende aynı şeyi yapıyorum inanki
zeliş farketmedi beni sanırım kaçtı hemen ya yokum zannetti

evet öyle,
ee ebru bebiş düşünüyon mu? :KK34:
haa kız yüzüğü naptın başaracak mısın ?:KK1::KK1:

Bebislerimiz olsun cok istiyoruz tatlim ama Kocişimin işi bı süre bebis planlarımızı erteleniyor bize evimizi bile acmadık biz önümüzdeki sene sonunda inşallah evimizde acıcaz bebislerimizi yapicaz :KK16:

Yüzük 11.000 tl tatlim biraz uzun sürecek ikna etmem :KK19:

canım ablam dediğin hamile olan mı?
hayırlı olsun allah yardımcısı olsun inş.:KK16:
kaç aylık oldu :nazar: :nazar: :nazar:

evet canım 3 kız kardeşiz zaten ablam hamile öğretmen o 6 aylık hamile birde 6 yaşında oğlu var
kız kardeşiminde 2 yaşında kızı var oda acil hemşiresi yiğenlerim var yani çok seviyorum ya onları senin varmı yiğenim filan cnım

X