Sayı doldurmak ve diğer kızlarla tanışmak acemi, profesyonel hiç farketmez buyrun :))

evet yeniyim hoşbulduk teşekkürler :) çok çabuk alıştım çok sıcak bi forum burası :)

evet aynen öyle...
hem kendi dertlerine derman bulabiliyosun, hem kendi derdini paylaşıp kimi zaman rahatlıyo kimi zaman çare arıyosun hemde en önemlisi,güzel sağlam arkadaşlıklar edineniliyosun,bazılarıda dostluğa dönüşüyo..

En Büyük KK En Büyük KK En Büyük KK

evet aynen öyle...
hem kendi dertlerine derman bulabiliyosun, hem kendi derdini paylaşıp kimi zaman rahatlıyo kimi zaman çare arıyosun hemde en önemlisi,güzel sağlam arkadaşlıklar edineniliyosun,bazılarıda dostluğa dönüşüyo..

En Büyük KK En Büyük KK En Büyük KK

evet aynen öyle canım :)
kendi sorunlarımdan birini araştırırken buldum burayı iyikide bulmuşum gerçek hayattaki dostlarımızdan bile daha yakın bu sanal ortamdaki dostluklar

evet aynen öyle canım :)
kendi sorunlarımdan birini araştırırken buldum burayı iyikide bulmuşum gerçek hayattaki dostlarımızdan bile daha yakın bu sanal ortamdaki dostluklar

tam olarak katılmıyorum buna arada arızalarda çıkıyo bazen..artık şans mı şanssızlık mı bilmem.. Kader diyelim :KK34: eee anlatsana yaş kaç nerden?evli misin vs?

meraba kızlar bende taa sözlüyken kayıt olmuştum amahiç aktif olmamıştım aradan aylar geçti aklıma geldi ve aktif olmaya başladım bir kaç gündür hergün girip bir sürü konu okuyorumm:)

mutluluklar dilerim canım bi yastıkta kocayın bebiş var mı :KK9:

Çok sağol teşekkürler canım
:nazar: malesef yok bebiş henüz.. çok istiyoruz ama 2 defa düşük yaptım.. Üstelik kontroller testler herşey yapıldı bakıldı bir sorunda çıkmadı.. Olsun diye dua etmekten ve Allah'a bırakmaktan başka bişey gelmiyo artık elden

Çok sağol teşekkürler canım
:nazar: malesef yok bebiş henüz.. çok istiyoruz ama 2 defa düşük yaptım.. Üstelik kontroller testler herşey yapıldı bakıldı bir sorunda çıkmadı.. Olsun diye dua etmekten ve Allah'a bırakmaktan başka bişey gelmiyo artık elden

aa çok üzüldüm canım geçmiş olsun Allah aynı derdi bir daha vermez inşallah
sağlıklı bi bebişiniz olur inşallah
düşük yapma sebebi ne canım ?

aa çok üzüldüm canım geçmiş olsun Allah aynı derdi bir daha vermez inşallah
sağlıklı bi bebişiniz olur inşallah
düşük yapma sebebi ne canım ?

inşallah yaa tabiki bizim temennimizde bu,Allah bidaha yaşatmasın inş
ama sorun o ya..neden düşük olduğuna dair bi bulgu yok..bakıldı genetiğe,hormonlara,değerlere hepsi normal çıktı..sanırım Allah'ın işi,kader,tesadüf dicez artık..

inşallah yaa tabiki bizim temennimizde bu,Allah bidaha yaşatmasın inş
ama sorun o ya..neden düşük olduğuna dair bi bulgu yok..bakıldı genetiğe,hormonlara,değerlere hepsi normal çıktı..sanırım Allah'ın işi,kader,tesadüf dicez artık..

Allah'ın işi ortada bi sonuç olmaması garip tesadüf olamaz
Ne diyelim hayırlısı olsun Allah size sağlıklı bir evlat nasip eder inşallah

X