Sayı doldurmak ve diğer kızlarla tanışmak acemi, profesyonel hiç farketmez buyrun :))

Insallah canım bakalım artık...
Senı uzmek ıstemıyorum ama neden olmuyor sızın cocugunuz ? Cıddı bır rahatsızlık sozkonusu degıl ınsallah...

yok canım alıştım artık, çok şükür ciddi bir rahatsızlığımız yok sadece eşimde sayı düşüklüğü var.
normal yolla bile olur dedi dr bekleyin dedi ama artık beklemek istemiyorum seneye tüp denicez bakalım:KK31:

Oooohooo bayagı varmıs en azından bır yuzuk falan olsa olmaz mı?:26:

işte bende onu söyluyorum benimkine ama ailesine laf geçiremiyo neymiş öncelik ablasınınmış tamam ablası nişanlansın bu zamana kadar niye durduki zaten baktı bizim iş ciddiye biniyo hemen ablası aaa ben nişanlanıcam daha dedi benimkide hop durdu artık çok sıkldım böyle boş boş onunla gezmekten yani ailemde artık laf söylemeye başladı hani ortada bi ciddiyetlik bi yüzük olsa o zaman sözlüm yada nişanlım derim rahat rahat gezerim yani

yok canım alıştım artık, çok şükür ciddi bir rahatsızlığımız yok sadece eşimde sayı düşüklüğü var.
normal yolla bile olur dedi dr bekleyin dedi ama artık beklemek istemiyorum seneye tüp denicez bakalım:KK31:

Canım bu sayıyı artırıcı seyler olması lazım ve eger doktor normal yolla olur dıyorsa olur bence de ama sız hemen olsun ıstıyorsunuz galıba :KK16:Hastanede calısmıslıgım var urolojı bolumu hemde o yuzden sordum...
Bırkac ılac var sayıyı artırıyor ve gercekten ıse yaradıgını da gordumm

işte bende onu söyluyorum benimkine ama ailesine laf geçiremiyo neymiş öncelik ablasınınmış tamam ablası nişanlansın bu zamana kadar niye durduki zaten baktı bizim iş ciddiye biniyo hemen ablası aaa ben nişanlanıcam daha dedi benimkide hop durdu artık çok sıkldım böyle boş boş onunla gezmekten yani ailemde artık laf söylemeye başladı hani ortada bi ciddiyetlik bi yüzük olsa o zaman sözlüm yada nişanlım derim rahat rahat gezerim yani

Allah Allah ne tuhaf:26:Aılesıne soz gecıremıyorsa neyıne guvenıyormus?Ablasına bak sen ne ayıp :KK47:
Yerınde olsam gorusmem valla aılem ızın vermıyor artık derım...Ne sanıyor kı senı ?

Canım bu sayıyı artırıcı seyler olması lazım ve eger doktor normal yolla olur dıyorsa olur bence de ama sız hemen olsun ıstıyorsunuz galıba :KK16:Hastanede calısmıslıgım var urolojı bolumu hemde o yuzden sordum...
Bırkac ılac var sayıyı artırıyor ve gercekten ıse yaradıgını da gordumm

bu konuda bilgin olduğuna çok sevindim canım,
peki bana özelden ilaç isimlerini atarmısın eşim bikaçtane kullandı aynımı acaba ?

Allah Allah ne tuhaf:26:Aılesıne soz gecıremıyorsa neyıne guvenıyormus?Ablasına bak sen ne ayıp :KK47:
Yerınde olsam gorusmem valla aılem ızın vermıyor artık derım...Ne sanıyor kı senı ?

valla bende bilmiyorum artık neyine güveniyo canım evettt ablası baktı ki bizim iş olcak gibi hemen aaaa ben varım olmaz öyle bişey dedi beni ne sandıgını bilmiyorum canım vallahi artık çok sıkıldım bunu böyle yapmasından ne yapıcamıda bilmiyorum

kızlar benim çıkmam gerekiyor iftara davetliyiz hazırlık yapmam gerekiyor ütü felan yapıcam :KK76::KK76:
çok memnun oldum hepinizi tanıdığıma, siz muhabetinize devam edebilirsiniz, herzaman beklerim,

hasnic canım özel msjını bekliom,

çok öptm sizi görüşürüz :KK54::KK54::KK54::KK54:

hg. cnm öncelikle doktora gittinizmi bebek için ?
bizde düşünüyoruz.

Hoşbuldum canım :) Hap kulanıyorum, bitince gidicem hemen, kansızlık tedavisi görmüştüm daha önce özellikle onun için gitmem lazım ne haldeim bi baksınlar:)))

Merhaba canım :KK3: hosgeldın aramızaa:KK16:
Bızım kk meshurdur ne ararsan var buradaa:KK16:
Mesaj sayısı doldurmak su ;
Mesela ozel mesaj yollayacaksın bırıne 100 mesaj yazmıs olman gerekıyor yoksa yollayamazsın...:KK34:
Bu bır sart degıll yorum yazabılıyorsun,konu acabılıyorsun...Yazdıkca mesaj sayın cogalacak:KK34:

Hoşbuldum canım, teşekkür ederim ilginize, keşfedicem inşallah :KK34: burdaki kızlar çok sıcak kanlı yaaa :KK9:

valla bende bilmiyorum artık neyine güveniyo canım evettt ablası baktı ki bizim iş olcak gibi hemen aaaa ben varım olmaz öyle bişey dedi beni ne sandıgını bilmiyorum canım vallahi artık çok sıkıldım bunu böyle yapmasından ne yapıcamıda bilmiyorum

Yapacagın seyı soyluyorum ıste canım gorusmee vallahıı rest cek bırazz :KK34:

X