Sayı doldurmak ve diğer kızlarla tanışmak acemi, profesyonel hiç farketmez buyrun :))

Ooo evet 3 yıl olacak sızınkı
Bayagı erken evlenmıssın canım senBebek bende de yok suan dusunmuyoruzz hayırlısı

Cok sukur sagol canım sen nasılsınn ?

cnm msj dikkatimden kaçmış kb
evet çok şükür 3 yıl oluyoruz darısı tüm isteyenlere
hayırlısı olsun cnm düşünüyormusunuz bebeği

Eee cıddı dusunmuyor musunuz ?:26:

Neden giremiyosun sarduşum?

Biz iyiyiz çok şükür, bulantılarım vardı azaldı elhamdülillah. Arada bir zorlasa da idare ediyorum artık.

nebilim bazan girmeyi unutuyorum, bazende denk gelmiyo ramazan çok yoğun geçiyo ya davetteyim yada davetm oluyo bugünde davetliyiz.
az öncede maalesef orucum bozulduu
orucumamı yanim neye yanim bilmiommm

Eee cıddı dusunmuyor musunuz ?:26:

düşünüyoruz da canım konuştugum kişinin 2 sene okulu var sonra 5 ay askerligi var yani ne olcak ne bitcek hiçbişey bilmiyorum oda bilmiyo gerçi ama anlamadım gitti zaten ben bizim ilişkiden bişey bakalım gidiyo böyle nereye kadar gidicekse

Ben de buraya dün üye oldum, bebek düşünmeye başladık ve ne yazarsam google amcaya bütün cevaplar burda çıktığından dedim ki üye olmalıyım hemen:) keşfetmeye çalışıyorum kk'yı, konu açamadım bir türlü, mesaj sayısı doldurmak nedir bi de onu merak ediyorum? Şartımı vardı? :18:

Oooohooo bayagı varmıs en azından bır yuzuk falan olsa olmaz mı?:26:

hg. cnm öncelikle doktora gittinizmi bebek için ?
bizde düşünüyoruz.

Insallah Allah gonlunuze gore versın canım
Ben 1 aydır evdeyım ramazandan sonra tekrar gecıcı bır ıs bulup calısacagım evde olmuyor

amin cnm saol. inş istediğin gibi bir iş bulursun hayırlısıyla

Merhaba canım hosgeldın aramızaa
Bızım kk meshurdur ne ararsan var buradaa
Mesaj sayısı doldurmak su ;
Mesela ozel mesaj yollayacaksın bırıne 100 mesaj yazmıs olman gerekıyor yoksa yollayamazsın...
Bu bır sart degıll yorum yazabılıyorsun,konu acabılıyorsun...Yazdıkca mesaj sayın cogalacak

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…