Sayı doldurmak ve diğer kızlarla tanışmak acemi, profesyonel hiç farketmez buyrun :))

kaçakkk nerelerdesin sen msn'ye bak ordan face adresi vermiştim.
napıyon datlım nasılsın bakim neler yaptın ösledim yaa

dur bi açıp bakiim msne :) yaa benim hesabım kapalıydı ben ıu takıldım sonra nasıl olduysa açılmış geldim bende her şey aynı iş güç takılıyorum öyle sen neler yapıyosun bakiim :)

dur bi açıp bakiim msne :) yaa benim hesabım kapalıydı ben ıu takıldım sonra nasıl olduysa açılmış geldim bende her şey aynı iş güç takılıyorum öyle sen neler yapıyosun bakiim :)

hayret nasıl iptal oldukdan sonra açılmış, ama açıldığı ii olmuş naptında ui yaptın kuzumm
iyim bende çok şükür bir değişiklik yok aynı devam ediyoz canım.

hayret nasıl iptal oldukdan sonra açılmış, ama açıldığı ii olmuş naptında ui yaptın kuzumm
iyim bende çok şükür bir değişiklik yok aynı devam ediyoz canım.

Aslında kendi isteğimle ui oldum bi şeye sinirlendim üyelik iptali istedim falan sonra geri açılmış işte bende muneyle konustum açık kalsın diye kabul etti o da :))
Bu arada msn skype oldu ya açıyorum ama hiç bi şey bulamıyorm
Sen bana özel mesajla gönderebilirsin onu balım daha kolay sanki

ii yapmışsın balım üi vazgeçmekle
tamam oymakbeyim ben sana özel msjla atiym facemi.
görüşürük datlımm

[/U]
ii yapmışsın balım üi vazgeçmekle
tamam oymakbeyim ben sana özel msjla atiym facemi.
görüşürük datlımm

nasılsın bebğim iyimisin uzun zamandır giremedim daha yeni kendimi, toparladım çok kötü geçti bu 5 ci aya kadar artık iyiyim Allaha şükür 4 ay kaldıinşallah canım nasılsın ,iyi misin inşallah görüşürüz öpüyorum iyi geceler

ii tatlım az kalmış bakalım, allah yardımcın olsun.
iyim bende çok şükür aynı herşey tatildeydik yeni geldik bizde.
sen napıyon, memet nasıl ?
çok öptm görüşürüz.

Esra cım selam canım,uzun zaman oldu görüşemedik,nasılsın neler yapıyorsun?Ben kpss belasını atlattım çok şükür,sonuçları beklemedeyim,çok da iç açıcı değil durumlar,bilmiyorum,hayırlısı diyelim artık..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…