Sayı doldurmak ve diğer kızlarla tanışmak acemi, profesyonel hiç farketmez buyrun :))

merhabaaa kimse yok mu?

mrb. cnm hg naber ? :KK3:

hoşbuldum canım iyiyim seni sormalı canım ben çalışıyorum 25 yaşındayım bekarım asistanım öyle geçiyo zaman =) siz neler yapıyosunuz =)

saol cnm bende iyim evliyim bende 22 yaşındayım öle işte :KK42:

:KK52::KK52::KK52:

bende yenıyımmmm

:KK17::KK52::KK52::KK52:

bende yenıyımmmm

ne güzel hg ozaman aramıza nbr ? :KK3:

Esra cım selam canım,uzun zaman oldu görüşemedik,nasılsın neler yapıyorsun?Ben kpss belasını atlattım çok şükür,sonuçları beklemedeyim,çok da iç açıcı değil durumlar,bilmiyorum,hayırlısı diyelim artık..

iyim tubişim napim bende aynı devam işte :KK14:
sevindim o stresten kurtulduğunu inş beklediğin ve umduğun sonucu alırsın canım :KK16:

bende evlıyım 2 oglum var:emir_bebek:calısıyorum muhasebecıyım 26 yasındayım ne okuyorsun

:KK1::KK1::KK1:pardon hosbulduk bu arada sen ne yapıyorsun nasıl gecer zamnın

coook teş ederım neyse bıtmış sayılırrr :nazar:okul 4. sınıf ondan sonra kpss ölum yaaa allah yardım etsın

evet öle gerçekten bakalım zaten pek düşünmüyorum çalışmayı ama yinede denicem şansımı :26:

nesevehasan coook teş ederım neyse bıtmış sayılırrr :nazar:okul 4. sınıf ondan sonra kpss ölum yaaa allah yardım etsın

önemli degil canım ben çalışıyorum özel bi şirkette bekarım evettt kpss yi arkadaşlarımdan biliyorum nerde oturuyosun yaşın kaç canım evden işe işten eve geçiyo zaman canım

nesevehasan coook teş ederım neyse bıtmış sayılırrr :nazar:okul 4. sınıf ondan sonra kpss ölum yaaa allah yardım etsın

önemli degil canım ben çalışıyorum özel bi şirkette bekarım evettt kpss yi arkadaşlarımdan biliyorum nerde oturuyosun yaşın kaç canım evden işe işten eve geçiyo zaman canım

hg cnm ankarada oturuyorum ben sizler ?

X