Sayı doldurmak ve diğer kızlarla tanışmak acemi, profesyonel hiç farketmez buyrun :))

$15ry0km.jpg

Seveni mahçup etmedik ama sevdiğimize, kendimizi sevdiremedik.
Çünkü; ya sevmesini bilmedik, yada haddinden fazla sevdik.

$1pNWjjkHJ3o_zawRbkHnlteNuTQcpIT8-1.gif

Üzülmüyorum.. Çünkü hayatımdan çıkan hiç kimsenin hayatımda yeri yok.
Düşünüyorum da değersizlere bu satırlar bile çok...

$2wcnrpv.jpg

Adın Bahar'dı

Kente yanlızlık gelirdi sen uyuyunca

Yüzümde mevsim değişirdi uyandığında

Bilmezdin gizliden seni sevdiğimi

Aşkın içimde solardı adın bahardı

Eteğini koştururdun sokağımızda

Sokak sus pus olur sana bakardı

Bilmezdin gizliden izlediğimi

Gözlerim gözlerinden korkardı

Hatırlıyorum adın bahardı

Sokakta bir bayramdı durakta bekleyişin

Sanki sonsuz bir ayrılıktı...

kaçagım tabi sabaha kadar hiç uyumadım, sayfamıza sahip çıktım sonra bir yattım, kalktıgımda 6 olmuştu :) kızlar dünde kayboldu bianda hayırdır inş. :)

hee geçmişe baktım bayağı sahip çıkmışsınız kız aferin fıstıklar.. :KK34: :KK54:
napıyon bilgem bugün daha iyi misin canım ?:KK31:

hee geçmişe baktım bayağı sahip çıkmışsınız kız aferin fıstıklar.. :KK34: :KK54:
napıyon bilgem bugün daha iyi misin canım ?:KK31:

yok sardunyam,daha kötüyüm telimi açtım bugün. mesaj atmış seni bir daha ararsam şerefsizim demiş. iyice moralim düştü. bende hiçbirşey yapmadım, ne aradım ne mesaj attım.

sen nasılsın canım, senn nasıl gidiyor

yok sardunyam,daha kötüyüm telimi açtım bugün. mesaj atmış seni bir daha ararsam şerefsizim demiş. iyice moralim düştü. bende hiçbirşey yapmadım, ne aradım ne mesaj attım.

sen nasılsın canım, senn nasıl gidiyor

canım yaa, tam dayaklık valla :KK4:
çok mu aramıştıki sinirlenip öyle dedi ?

canım yaa, tam dayaklık valla :KK4:
çok mu aramıştıki sinirlenip öyle dedi ?

dün kavga ettikten sonra hemen arkadaşımı aradım, 2 defa aradı ben konusurken, 2de mesaj attı. ben teli kapattıktan sonrada 1 defa aramış. ne diyecegimi şaşırdım

şimdi bi öğrencim mesaj attı, öğretmenim sizi çok özledim yazmış. canlarım ya moralimi düzeltti akşam vakti

dün kavga ettikten sonra hemen arkadaşımı aradım, 2 defa aradı ben konusurken, 2de mesaj attı. ben teli kapattıktan sonrada 1 defa aramış. ne diyecegimi şaşırdım

şimdi bi öğrencim mesaj attı, öğretmenim sizi çok özledim yazmış. canlarım ya moralimi düzeltti akşam vakti

içinden dönüş yapmak geliyosa sıkma yap dönüşü..
ama içinden sesini duymak, yüzünü görmek gelmiyosa..
yinede haklısın..
bırak biraz burnu sürtsün.. inatçı deil demi bayağı kesin msj atmış çünkü :26:

X