Sayı doldurmak ve diğer kızlarla tanışmak acemi, profesyonel hiç farketmez buyrun :))

evet canım bende özledim valla. gel herzaman. bakıyom sana bazen, nirde adranalin var sen o topiktesin :KK1: :KK9:
efe'ydi demi senin küçük tosuncuk o nasıl.. iyim bende çok şükür uğraşıyorum işte.

cnm hayatım okadar monotonki bende öyle biraz renklendırıyorum hayatımı napim :KK9::KK9::KK9: $ahmetefe.jpg baksana oğluma kocaman oldu sıpacığım

cnm hayatım okadar monotonki bende öyle biraz renklendırıyorum hayatımı napim :KK9::KK9::KK9: Eki Görüntüle 609249 baksana oğluma kocaman oldu sıpacığım

maşallah, senin ağzını yerim, gülüşe bak yaa.. :nazar::nazar::nazar::nazar: allah nazarlardn saklasın..:KK16::KK16: kocaman olmuş.
hemen kaydettim resmi masaüstüm yaptım çok tatlı yaa.. :KK16:
canım kusura bakma öğlen elektirik gitti. giremedim.

maşallah, senin ağzını yerim, gülüşe bak yaa.. :nazar::nazar::nazar::nazar: allah nazarlardn saklasın..:KK16::KK16: kocaman olmuş.
hemen kaydettim resmi masaüstüm yaptım çok tatlı yaa.. :KK16:
canım kusura bakma öğlen elektirik gitti. giremedim.

sağol cnm benım estağfurullah benımde habıre net gıdıyo deli oluyom tam bi konuya msj yazcam gıdıyoo sonra ne yazcamıda unutuyom :)

sağol cnm benım estağfurullah benımde habıre net gıdıyo deli oluyom tam bi konuya msj yazcam gıdıyoo sonra ne yazcamıda unutuyom :)

bendede sürekli şarj kablosu uzatma kaplosu varya. onda sorun çıkıyo yanıyor :26:
ahmet efecik çok tatlı canım yaa. nazarboncuksuz gezdirme sakın :KK20::nazar::nazar:

iyi diyelim canım bu ay tüp bebek yapılacaktı 1 yıldır düzenliydi adetlerim stresten heyecandan galiba hala adet olmadım söktürücü kullanıyorum şimdi çok şanssızmıyım ben yaaaaaaaaaaaaa:KK43:

şanssızlık olmuş canım yaa çok stres yapma
hayırlısıyla olur inşallah :26:
heyecan doruktatır şimdi sizde :emir_bebek:

tecrübeli hanımlar bana bir el atın...yeni konu açmak istemiyorum cevap alamyorum sohbete daldım kusura bakmayın :KK20:süveri erkek giyimden alışveriş yaptınızmı yada cotondan ürünlerden memnun musunuz?yada önerebileceğiniz mağaza varmıdır ?

X