Sayı doldurmak ve diğer kızlarla tanışmak acemi, profesyonel hiç farketmez buyrun :))

ayy canım nasıl bir duyguki doğum yaptırmak, kesin zordur.. korktun mu ?? :18:

Yok korkmadım ama çok heyecanlanmıştım güzel bir deneyimdi benim için ve hiç beklemediğim bir anda hadi sen yaptıracaksın diye hocam beni giydirmeye başlayınca şok içinde kalmıştım korkmaya fırsatım olmadanda doğuma girdim ve çok hızlıydı şans yanımdaydı galiba bilmiyorum o gün bana yardım eden ebeye ve doktora çok teşekür etmiştim her şeyi benim elime bırakıp ama beni de hiç yalnız bırakmadıkları için, o doğum sayesinde iyi bir not almıştım :KK61:

Son düzenleme:
Yok korkmadım ama çok heyecanlanmıştım güzel bir deneyimdi benim için ve hiç beklemediğim bir anda hadi sen yaptıracaksın diye hocam beni giydirmeye başlayınca şok içinde kalmıştım korkmaya fırsatım olmadanda doğuma girdim ve çok hızlıydı şans yanımdaydı galiba bilmiyorum o gün bana yardım eden ebeye ve doktora çok teşekür etmiştim her şeyi benim elime bırakıp ama beni de hiç yalnız bırakmadıkları için, o doğum sayesinde iyi bir not almıştım :KK61:

bence mucizevi bişey senin yerinde olmak isterdim :KK1:

ayy ne güzell :KK16: matildam kıss ben doğum yapacağım zamanda benim yanıma gell ben hemşirelerden çok korkuyorum.. :18:
senin gibilerini tenzih ederim ama bazıları çokk acımasız oluyoo :26:

aman dikkat et tubişim hasta olmada valla kolay,kolay kurtulamazsınn :2:

evet canım gerçekten katılıyorum sana :KK16::KK16:

çok tırsıyorum kız zaten bi hasta olursam kolay kolay kendime gelemem :2::2:
eğer rabbim nasip ederse ogünleri görebilirsem aksi bi duerum olmadığı sürece normal doğum yaparım . kesinlikle bir mucize :KK16:

çok tırsıyorum kız zaten bi hasta olursam kolay kolay kendime gelemem :2::2:
eğer rabbim nasip ederse ogünleri görebilirsem aksi bi duerum olmadığı sürece normal doğum yaparım . kesinlikle bir mucize :KK16:

anladım canım sen yinede sıkı giyin..
evet canım inş. nasip eder,sende görürsün o günleri,
zaten normal doğumun o acısı annelik duygusunun en önemli anıdır. :KK31::KK16:

anladım canım sen yinede sıkı giyin..
evet canım inş. nasip eder,sende görürsün o günleri,
zaten normal doğumun o acısı annelik duygusunun en önemli anıdır. :KK31::KK16:

amin canım inşallah sende görürsün.
ve ben şöyle biliyorum ;
doğum ve hamilelik sırasında çektiğin acı ve sıkıntılar kul hakkı hariç bütün günahlartımıza kefaret ettiğini. :KK16:
ALLAH bütün isteyenlere yaşatsın o duyguları kuzucum :KK16:

allahımm şu sağ alt köşedeki kız yediği halde kilo alamıyormuşş.. o reklamm acaip canımı sıkıyo haaa :KK47::KK47::KK47:
banada su içsem yarıyo maşallaa :KK49: :nazar::KK1:

allahımmm neydii günahımm
günahımm neydi allhımm.. :KK24: :KK19::KK19::KK19:

bence mucizevi bişey senin yerinde olmak isterdim :KK1:

Bencede bebeğim doğumdan korkanları hiç anlamam ben ben çok güzel bir olay :KK61:

ayy ne güzell :KK16: matildam kıss ben doğum yapacağım zamanda benim yanıma gell ben hemşirelerden çok korkuyorum.. :18:
senin gibilerini tenzih ederim ama bazıları çokk acımasız oluyoo :26:

Evet canım bazıları çok acımasız oluyo hiç sevmiyorum öylelerini :KK47:

kız hastalarla öyleler normalde şeker gibiler :KK9:

Evet bazılarıda böyle geneli desek daha doğru olur hatta :KK61: Ama hastalarada öyle davranmamak gerek bir de şu boyut var seni çileden çıkaran hastalar olabiliyor keyfi olarak :KK53::KK47:

hoşbuldumm:) bende ii vallahi işteyim burda kaçak vakit geçiriyorum :) sizler nasılsınz ?

Merhaba boylesine hoşgeldin :KK61:

X