Sayı doldurmak ve diğer kızlarla tanışmak acemi, profesyonel hiç farketmez buyrun :))

iş güç koşturmacasına daldım, uğrayamadım buralara Ama okudum yazdıklarınızı. Umarım bu 6 ayda hayırlı haberi alırız da başka yollar denemene gerek kalmaz sardunyacığım.

anladım canım haklsın herzaman müsait olunmuyoki
aminnnnnn inş. çok tşkr ederim güzel dileklerin için inş..
tek dileğim bu inan

ee sen nasılsın bakalım

anladım canım haklsın herzaman müsait olunmuyoki
aminnnnnn inş. çok tşkr ederim güzel dileklerin için inş..
tek dileğim bu inan

ee sen nasılsın bakalım

Napıyım ben de iş yerindeyim. Bi yandan çalışmaya çalışıyorum, bi yandan size laf yetiştiriyorum işteee

Daha önce yazmıştım Ocağın 25 inde sözleniyorum, onun telaşı var bir yandan da. Ama dün bizimkiler hevesimi kaçırdılar, keyifsizim bugün biraz..

evet canım hadi hayırlısı bakalım çokda az kalmışş
nden keyfini kaçırdılarki ? :26: biraz zor olur onlarda ilk çocuksan bide ?

Günyadın sabah şekerleriiii
Esramm bebek haberini sabırsızlıkla bekliyoruzzz Allah inşallah en kısa zamanda nasip eder
elbisss noldu ki :26:
kızlar ya benimde canım sıkkın bu işsizlik yüzünden

rahim filme çekindiğin unutmuşum canım ben pardon.. ondada bişey çıkmadıysa aşılama yaptıar derim ben.. daha yaşın geç değil.. acelen yok.. üzülecek bişeyimiz yok çok şükür verende vermeyende allah... O en hayırlısını bilir muhakkak..
canım ben çıkıyorum şimdililk.. kursa gitmem lazım. görüşürüz sonra yine.. allaha emanet ol.. :)

Esramm bebek haberini sabırsızlıkla bekliyoruzzz Allah inşallah en kısa zamanda nasip eder

günaydın pınarım.. inş hayırlısıyla bi olsunda burda duymayan kalmicak
sıkma canını allah büyük.. boş durma başvuru falan yap.

rahim filmi çektirmedim ama ulturasonla baktılar...
tamam canım sora gene konuşuruz, kendine ii bak..
allah tez zamnda dileklerimizi kabul eder inş..
görüşürüz..

evet canım hadi hayırlısı bakalım çokda az kalmışş
nden keyfini kaçırdılarki ? :26: biraz zor olur onlarda ilk çocuksan bide ?

İlk ve tek çocuk diyebiliriz buna çok telaş yapıyormuşum, çok abartıyormuşum, ne gerek varmış falan filan işte. Sinirlerim bozuldu kızlar. Hayatımda inşallah bir kere yaşayacağım bir gün olacak. Geriliyorum ve heyecanlanıyorum haliyle. Ama sağolsunlar bütün hevesimi kırdılar.

bende yenıyım arkadaslar :)

Hoşgeldin esmrrrciğim, nasılsın neler yapıyorsun?

bebek halayı çekicez hep birlikte
başvuru yapıyorum kuzum ama elde var sıfır bazen hiç olmayacakmış gibi geliyor

inş.. halay başı sen olursun
sıkma canını pınarım yaa allah büyük kpss sınavlarına falanda girbakalım..
azmedince herşey olur allahın iziniyle

bebek halayı çekicez hep birlikte
başvuru yapıyorum kuzum ama elde var sıfır bazen hiç olmayacakmış gibi geliyor

Pınarcım hep şunu söylüyorum, hiç bir zaman ümidini kaybetme sen, çünkü bu iş meselesi en beklenmedik zamanda karşına çıkıyor. Hatta ikişer üçer geliyor. Sen içini ferah tut,üstüne düşeni yap, başvurularını yap, kısmetin seni bulacak zaten enindde sonunda. Ben de çok aradım ama sonunda gönlüme göre bir yerdeyim şimdi. Darısı başına inşallah...

Anladım canım ama sen sakın hevesini kırma hiç tadını çıkar bence
tatlı telaş bunlar ailende kötü anlamda demiyodur, onlarda senin gideceğin fikrini kabullenemiyolardır belkide kendi içlerinde

canım senin heyecana kapılman çok normal kendimden biliyorum hele söz günü zangır,zangır titriyodum..
ama onlarda bibakıma haklı senin strese girmeni istemiyorlardır canım.. bak görüyonmu bide ilk ve teksinn

Canımm ya gerçekten içimi ferahlattın öyle daralmıştım ki.. Başvurularımı yapıyorum, ilanlara bakıyorum hiç bir sonuç yok moralim çok bozuluyordu haliyle..
Amin kuzum İnşallah öyle olur, senin adınada çok sevindim insanın gönlüne göre bi yerde çalışması çok önemli gerçekten..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…