Sayı doldurmak ve diğer kızlarla tanışmak acemi, profesyonel hiç farketmez buyrun :))

evet aynı mantık belki ama sonuçta senin rahim yolunda tespit edilemeyen bi sıkıntı varsa onu atlayıp gidiyo spermler.. ve bu yolla hamile kalan yüzlerce insan var.. sonuçta normal ilişkide % 10 olan şansın aşılamada % 25 tüp bebekte % 50 ye çıkıyo... eğer yaş 35 lerde değilse kesinlikle aşılama yapılmalı birkaç kez.. eğer yaşın dediğim gibi değilse doktorun paracı demektirve kesinlikle başka doktora git derim.. 34 yaşındaki arkadaşıma (aynı doktora gidiyoruz) yaşı nedeniyle en az birkere aşılama önerdi tedavi sonrasında ve ilk aşılamada hamile kaldı şuan 4 aylık hamile kendisi.. eğer tutmasaydı hemen tüp bebeğe başlıcaklardı.. ama benim yaşım daha 27 olduğundan ve bir sorunda gözükmediğinden en az 3 4 kez aşılama yapıcaz.. tüp bebek kolay bişey değilki öyle.. sonuçta ciddi bir maliyeti var.. tüp bebek son çaredir.. senin şartlarını tam olarak bilmiyorum tabiki ama dediğim gibiyse eğer kesinlikle aşılama dene bence..

doktoruna ne kadar güveniyosun bilemem ama ben doktoruma çok güveniyorum buranın meşhur bir doktorudur kendisi.. ve çevremde en az 10 kişi ondan başkasına gitmez.. ve birçok derdimize çare bulmuş ve maddiyatttan çok tedavi kısmına bakar..

tekrar söylüyorum eğer şartların dediğim gibiyse kesinlikle aşılamayı dene derim.. ve muhakkak para kaygısı olmayan güvenilir bir doktora git derim..

günaydın canım.. yaşım 22 aşılama hiç önermediler bana neden bilmiyorum.. bide tek doktorlada sınırlı kalmadım ben değiştirdim doktorlarımı..
sende bir sorun yok dediler ulturasonla yumurtalarıma rahimime baktılar. ama rahim filmi çektirmedim. hormon testide yaptırmadım..
eşimin sperm sayısı yükselişte çook şükür.. sonuç 2 senedir olmuyor o verdikleri 6 ay bekleme sürecini hiç anlamadım zaten..

bu arada arkadaşının adına çok sevindim allah tez zamanda sağlıkla kucağına almasını nasip etsin..
darısıda bize ve tüm isteyenlere olsun inşş

eşindeded problem kalmamış.. olmasında bi sakınca yoksa artık aşılama önermemek bana saçma geliyo... tüp bebek merkezinemi gidiyosunuz

eşindeded problem kalmamış.. olmasında bi sakınca yoksa artık aşılama önermemek bana saçma geliyo... tüp bebek merkezinemi gidiyosunuz

hem tüp bebek merkezine gidiyoruz,
hemde gazi ünivrstesine gidiyoruz..
tek hastaneyle sınırlı kalmıyoruz
bide gata'ya gitmek istiyoruz bakalım orada askeri hastane.
kendin isteyince aşılama yapıyorlar mı peki ?

Son düzenleme:
doktorlarını araştırıpmı gittin peki.. güvenilirmi gerçekten.. ben pek üniversite hastanelerine güvenmem insanları deney tahtası olarak görürler.. ankaralı olmadığım için o hastane hakkındada pek bi fikrim yok açıkçası.. istersen bi etrafını araştır ve işinde başarılı güvenilir bi doktor bul ve ve bide ona danış.. açıkcası senin durumun bende soru işareti bıraktı.. kendi doktoruma gittiğimde senin durumunuda sormaya çalışırım... gösterdikleri gerekçe çok saçma geldi..

bu arada ankara üniversitesinde kaan hoca var meşhur.. ona mail at veya bi buayeneye gidin isterseniz.. mailllere cevap verir muhakkak..

bu arada aza önce eşimede sordum oda çok araştırır böyele şeyleri.. ameliyattan sonra en az 3 ay beklemeniz gerektiğini ve eşinin değerleri nromal seviyeye geldiyse aşılama yapılavileceği söyledi oda.. parasal yönden öyele demişlerdir diyo oda..

tşkr edrim canım yarımların için allah razı olsun.. zaten eşimin doktoru kaan aydos..
eşim hep ona gidiyor.. dediğim üni. güzel bir hastane öle şeyler yapabileceklerini sanmıyorum..
ama ben 6 ay sonra özele gitmeyi düşünüyorum.. genelde doktorları araştırıp öle gideriz hastaneye..
bilmiyorum yaa allah hepimiizn yardımcısı olsun inş.
siz kaç senedir istiyosunuz ?

Günaydın kızlaaarrr, iki gün girmedim, şahane sohbet olmuş, kaçırmışım, kıskandım valla yaaa

Keyifler yerindedir umarım..

peki kaan hoca ne dedi? normall yolla hamile kalabirsin dedikten sonra aşılama için problem kalmaz..

bende araştırıp giderim canım ama bundan vnce çok methedilen ili kadın doğumcu beni resmen sallamış ve derdime hiç çre olmamış aslında.. bu doktoru bulduktan sonra içim gerçekten rahatladı benimde.. allah doktorların elinede düşürmesin eksikde etmesin derler ya gerçekten öyle.. o yüzden sana doktorun gerçekten güvelnilirmi diye inatla soruyorum.. benim boşa zamanımı harıcadılar çünkü.. ona nedenle gerçekten iyi araştır ve için rahatetmezse muhakkak doktorunu değişitir..

bide sana neden hiç teste yapılmadı.. seninde muhakkak değerlerine bakılmalı rahimde yara mantar varmı kontrol edilmeli.. bide doğal yolla hamile kalabilirsin dedikten sonra eğer hala kalmıyosan önce seni araştırıp sonra tedaviye geçmeliller... kist fala varmı bakılmalı.. gerekirse rahim filmi çekilmeli..

bizde 1,5 senedir bekliyoruz.. ama şuan ablam kuzenim ve arkadaşım dördümüzünde farklı nedenlerle çocuğu olmadığı için uzmalık yapıcaz bu konuda neredeyse :))

allah hepimizin hakkında hayırlısını versin inşallah..

canım ben rahimime baktırdım dedimya sana, rahimimde kist falan yokmuş trtemiz dedi doktor..
bide ben 28 günde bir düzenli olarak adet görüyorum.. sorun olsaydı düzenli olmazdı sanırım ?

kaan hoca eşime sizin normal yolla nasıl bebeğiniz olmadı şaşırıyorum dedi..
ben tek bir doktora bağlı kalmıyorum netten araştırıp gidiyorum. şimdide gata'ya gitmeyi düşünüyorum..

öle canım insan bişeyin acısını çekince o konunun uzmanı olabiliyor..
allah yardım eder bakalım inş..

boşver başka şeylerden konuşalım üzülmeyelim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…