Sayı doldurmak ve diğer kızlarla tanışmak acemi, profesyonel hiç farketmez buyrun :))

doğru haklsın canım ben bilmiyorum işte ama ne biliyim zaten diyorum ya daha cook var bize nerden baksak bir 3 yıl yani o zamana kim öle kim kala belkide daha yakındır bilmiyorum . rabbim nasıl nasip görürse ama düşündümde gerçekten ev ev üzerine olmaz o zaman şartlar olmasa da napacağım onuda bilmiyorm .. :KK43:

para biriktireceksiniz.

iki göz olsun sizin olsun

para biriktireceksiniz.

iki göz olsun sizin olsun

haklsın benim zaten şu katipliğim olsun hiç durmayacağım hemen biriktirmeye başlayacağım oda polislik olmasa eğer mesleği var onu yapacak ileride dükkan alacak tabi ama zaman gerekiyor işte bakalım canm nasip bu işler belki hiç sonumuz yok belki kaderim o bunu bilemiyor işte insan ..

yaa behlülüm amcana yakalanmamak için kılıktan kılığa giriyon benim için demi bunların hepsi :KK17::KK23: :KK9::KK9:
napıyon kıss nie değiştirdin adını ?
Nasıl eziyet ediyon kız sen bana :KK53:
Bu nicki daha çok sevdim, bu olsun istedim :KK16:
sendromm sensin sensinnnn :KK1: :KK1:

Anooommm Nihalim de burdaymış :KK53: Aslında bir gözüm de matmazelde ama piyano çalmayı bilmiyorum :KK24:

yok canım hiç korunmadıkki. :26:

aşılamadan sonraki aymı oldu bebeğiniz ?
yaa beyzacım bide sen bu rahim fimini çektirdin mi hiç ?:18:

evet çektirdim

o kadar çekinilecek bir şey değil

normal muayene gibi sadece içine sıvı enjekte edip yumurta yolunun açık olup olmadığını kontrol ediyolar.

X