Sayı doldurmak ve diğer kızlarla tanışmak acemi, profesyonel hiç farketmez buyrun :))

evet canım gittik doktora eşimde varikosel çıktı ameliyat oldu tamamen iyleşti 1 sene oldu iyleşeli ama olmadı..
doktorlarda şaşırıyoz ikinizdede bir sorun kalmadı olması lazım diyolar ama bilmiyorum..:KK31:

iyi iyi tatlım üzülme sen demekki daha var zamanı bak bunada şükür neyseki bir sorun yokmuş inşallah en kısa zamanda müjdeli haberini alırız buralardaaaaa :KK19:

iyi iyi tatlım üzülme sen demekki daha var zamanı bak bunada şükür neyseki bir sorun yokmuş inşallah en kısa zamanda müjdeli haberini alırız buralardaaaaa :KK19:

evet canım çok şükürki bir sorun yok olsa daha kötü zaten
doktorlar tüpbebekte bize yüzde,doksan şans veriyorlar.. çok şükür..

aman canm nerde bizde o paraa :KK1: belkide hiç evimiz olmayacak bir süre kaynanamgilde yaşayacağız belli mi olur daha iş güç hiç birşey yoktaa :KK31:

sana nacizane tavsiyem sırtınızda taş taşıyın kaynanagilde oturmayın

ne özel hayatınız olur ne de genel hayatınız

ev ev üstüne olmaz canım .

sana nacizane tavsiyem sırtınızda taş taşıyın kaynanagilde oturmayın

ne özel hayatınız olur ne de genel hayatınız

ev ev üstüne olmaz canım .

doğru haklsın canım ben bilmiyorum işte ama ne biliyim zaten diyorum ya daha cook var bize nerden baksak bir 3 yıl yani o zamana kim öle kim kala belkide daha yakındır bilmiyorum . rabbim nasıl nasip görürse ama düşündümde gerçekten ev ev üzerine olmaz o zaman şartlar olmasa da napacağım onuda bilmiyorm .. :KK43:

X