Sayı doldurmak ve diğer kızlarla tanışmak acemi, profesyonel hiç farketmez buyrun :))

evet canım gittik doktora eşimde varikosel çıktı ameliyat oldu tamamen iyleşti 1 sene oldu iyleşeli ama olmadı..
doktorlarda şaşırıyoz ikinizdede bir sorun kalmadı olması lazım diyolar ama bilmiyorum..

iyi iyi tatlım üzülme sen demekki daha var zamanı bak bunada şükür neyseki bir sorun yokmuş inşallah en kısa zamanda müjdeli haberini alırız buralardaaaaa

iyi iyi tatlım üzülme sen demekki daha var zamanı bak bunada şükür neyseki bir sorun yokmuş inşallah en kısa zamanda müjdeli haberini alırız buralardaaaaa

evet canım çok şükürki bir sorun yok olsa daha kötü zaten
doktorlar tüpbebekte bize yüzde,doksan şans veriyorlar.. çok şükür..

aman canm nerde bizde o paraa belkide hiç evimiz olmayacak bir süre kaynanamgilde yaşayacağız belli mi olur daha iş güç hiç birşey yoktaa

sana nacizane tavsiyem sırtınızda taş taşıyın kaynanagilde oturmayın

ne özel hayatınız olur ne de genel hayatınız

ev ev üstüne olmaz canım .

sana nacizane tavsiyem sırtınızda taş taşıyın kaynanagilde oturmayın

ne özel hayatınız olur ne de genel hayatınız

ev ev üstüne olmaz canım .

doğru haklsın canım ben bilmiyorum işte ama ne biliyim zaten diyorum ya daha cook var bize nerden baksak bir 3 yıl yani o zamana kim öle kim kala belkide daha yakındır bilmiyorum . rabbim nasıl nasip görürse ama düşündümde gerçekten ev ev üzerine olmaz o zaman şartlar olmasa da napacağım onuda bilmiyorm ..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…