Sayı doldurmak ve diğer kızlarla tanışmak acemi, profesyonel hiç farketmez buyrun :))

çok memnun oldum aleynacım hakında hayırlısı olur inş
bende ankaradayım, 22 yaşındayım, 2 senelik evliyim, iktisat okuyorum.
adım esra

inşallah canım bunu o kadar istiyorum ki.. bir işim olsun bir mesleğim olsun bende çok memnun oldummm
Ne güzel evliymişin ben evde mi kaldım acaba :) hemde birde okuyormusun açıktan mı okuyorsun ne güzel çok sevindim senin adına
Benimde aslında en büyük hayalim önce katiplik sonra sevdiğimle evlenmek ama bazen sanki hiç olmayacakmış gibi geliyor ne biliyim.. evlilik çok güzel bir duygu olsa gerek..

yarın gelipte ondan nefret ediyorum desem şaşırma .üüüüüüfff dagıtdı beni bu hormonlar:111:ee başka nevar ne yok

anam sende doğuraydında kocişin bir ohh çekeydi.. sen doğurana kadar o dokuz doğudu
nolsun balım valla öle işte uğraşıyom evde temizlik yemek, kociş öle

evet canım dışardan okuyorum. evet evlilik çok güzel birduygun benim için..
öle karamsarlığa kapılma azimli ol azimli olunca hayırlısıyla istediğin işine kavuşursun..
bide sevdiceğine kavuşursun.. olmaz diye bişey yok herşey bazen kendi elimizde..
inş istediğin dileklerin gerçekleşir

canım merhaba . sosyoloji nasıl bir bölüm iş imkanları var mı. bize de çok yakınmışın :)

Canım aslında iş imkanı oldukça fazla, normal memurlukta bile bir çok alana sosyoloji mezunlarından alıyorlar. Ama şu var ki formasyon alamıyor artık yeni kazananlar bu yüzden de öğretmen olamıyor. Onun dışında duymuşsundur belki aile hekimleri gibi aile danışmanlıkları açılacak diyorlar. Bizim için çok büyük şans. Ayrıca bakanlıklarda da sosyolog alımları epey arttı. Yeni yeni değerimiz anlaşılıyor bu ülkede
Okumak da çok eğlenceli bu bölümü Tabi Selçuk farkıyla :82:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…