Sayı doldurmak ve diğer kızlarla tanışmak acemi, profesyonel hiç farketmez buyrun :))

21 yaşında bir İstanbulluyum.Nişantaşında bir şirkette mücevher,değerli obje tasarlıyorum.bi taraftanda işletme okuyorum :) nişanlımla aynı şirketteyz :) 9 martta düğünmz var Allh nasip ksmet ederse :) sen tanıt şimdide kendni :KK66:

allah hayırlısıyla tamamına erdirsin inş,
bir ömür boyu mutluluklar dilerim :KK16::KK16::nazar:
çok memnun oldum canım.
bende esra 22 yaşındayım ankaradanım, evliyim.. :KK42:

21 yaşında bir İstanbulluyum.Nişantaşında bir şirkette mücevher,değerli obje tasarlıyorum.bi taraftanda işletme okuyorum :) nişanlımla aynı şirketteyz :) 9 martta düğünmz var Allh nasip ksmet ederse :) sen tanıt şimdide kendni :KK66:

Allah tamamına erdirsin canım :KK16: Az kalmış düğünee :)

Ben de tam sana yazıyordum,sormadın beni diye.Yazılanlara bakamıyorum nette sorun var ilerlemiyor.Çok sonra cıkıyor yazılanlar.f5e basıyorum çıksın yazılar diye cıkmıyor.Sonuçlar ne oldu canım:nazar:

:nazar:

yaa kuzum aynı şeyleri sölemiş doktor yine bekleyin tüp bebeğe başvurmayın ikiniizn sonuçlarıda normal yollarla bebeğiniz olmasına engel deil demişler.. anlayacağın gene kafam allak,bullak :KK31:

Ben geldimm esraaa hasta oldum ki ben ya aslında gözlerimi açamıyorum ama bi uğrayım dedim ilaçların tadı da iğrenç :120:

Mesaj yapmama derken msj paketi mi diyorsun takip edemedim.Yoksa msja cevap vermemek mi?

farya sana bi arkamı dönemiyom, hiç uslu durmuyosun sen yaa :KK20:
nie adama kavgayı basıon hemen kadırgalıı, helebi dinleyeydin önce hesap sorar gibi sordun demi adamda oyüzden sölemedi tabi.
düzgünce soraydınya tatlı dille mesela :KK23:
hele o uzun saçlı kim onuda anlat hani yılbaşını barabar gecireceğin uzun saçlı ?
ee şimdi nettin peki afetmeyi düşünüyon mu ?
aramızda gizli saklı olucaksa bu ilişki başlamadan bitsiin de bence :KK31:

neslıhancık evet msj paketı yapmadı :KK70:
ya esra valla kavga etmedım :) kendımı kotu hıssettım bak suan bna yapcam yapcam dedı yapmadı kac kere dedı hemde sorumsuz adamı napım ben

X