Sayı doldurmak ve diğer kızlarla tanışmak acemi, profesyonel hiç farketmez buyrun :))

Msj bu cnm 273 de sen goremedın heralde nadıa sultanın ne ısı var 273 de kız :)))
dun de o sofor olan cocuk msj atıp ozur dıledı barısırmsn dedı bnde hayır dedım
bılerek sozunde durmadın dedım bna dıyıokı ısteyerek yapmadım
mazeretım vardı ne mazeretın vardı dıyorum onuda solemıyo belkı bıgun solerım sana neden yapamadgımı o zmn uzulursun dıyo ya :KK70:
anasını satım sankı turk fılmı cevırıyoruz adam sms yapmama nedenı nı solemıyo bende dedım sen sorumsuzsun bılerek bole yaptın dedım hepo aksam arıyodu dun aksam aramadı
sımdı bn bunla konusmamakta haksızmıyım ya

Mesaj yapmama derken msj paketi mi diyorsun takip edemedim.Yoksa msja cevap vermemek mi?

Msj bu cnm 273 de sen goremedın heralde nadıa sultanın ne ısı var 273 de kız :)))
dun de o sofor olan cocuk msj atıp ozur dıledı barısırmsn dedı bnde hayır dedım
bılerek sozunde durmadın dedım bna dıyıokı ısteyerek yapmadım
mazeretım vardı ne mazeretın vardı dıyorum onuda solemıyo belkı bıgun solerım sana neden yapamadgımı o zmn uzulursun dıyo ya :KK70:
anasını satım sankı turk fılmı cevırıyoruz adam sms yapmama nedenı nı solemıyo bende dedım sen sorumsuzsun bılerek bole yaptın dedım hepo aksam arıyodu dun aksam aramadı
sımdı bn bunla konusmamakta haksızmıyım ya

farya sana bi arkamı dönemiyom, hiç uslu durmuyosun sen yaa :KK20:
nie adama kavgayı basıon hemen kadırgalıı, helebi dinleyeydin önce hesap sorar gibi sordun demi adamda oyüzden sölemedi tabi.
düzgünce soraydınya tatlı dille mesela :KK23:
hele o uzun saçlı kim onuda anlat hani yılbaşını barabar gecireceğin uzun saçlı ?
ee şimdi nettin peki afetmeyi düşünüyon mu ?
aramızda gizli saklı olucaksa bu ilişki başlamadan bitsiin de bence :KK31:

Şehir değiştirme sansın yok mu.:Benim bir arkadas kimyagerdi.İstanbuldan gitti Çanakkaleye.Yani herkesin yiyeceği bir ekmeği var.Çıkar bir yerden.Ben de burası evime yakın diye tercih ettim iyi işlerde buldum gitmedim.Şimdi burda işler biraz cıkmzda.Hiç belli olmaz anlayacağın.Olsun sen de bulursun güzel bir iş girersin.Netten falan bakıyorsun değil mi?:KK34:

Şuanda şehir değiştirme şansım yok canım maalesef.. Evet haklısın mutlaka herkesin vardır bi yerde nasibi.. Eskişehirde sanayi var ama o kadar gelişmiş değil şartlar kötü birkaç büyük firma dışında. Netten bakıyorum sürekli ama ne zamandır bir tane bile kimyager ilanı yok :KK43: artık kimyager olarakda değil düzgün bir iş istiyorum sadece, işsizlik çok zormuş :KK43:

Aynen öyle.

Ben büyük bir şirkette çalıştım.Bir de taseronları da var.Kar üstüne kar.Onlar alıyor el yapımı yuzuklerı 250ye personeline sayıtor 500e mağazada 1000tl.

kesinlikle.o yüzden kazançlı bi sektör.yeni iş alanlarına girmek isteyen bayanlar tercihini bu yönde kullanabilirler.özllkle çizim ve hayal gücü yeteneği vede stil sahibi bayanların seveceğine eminim.

neresine şükredeyim yahu biraz sonra sahaya çıkıcam sayım ekibindeyim, bu soğukta tek tek sayım yap işin yoksa. aynı zamanada imalat da var burda demirbaş harici mamüllerde var yani. kabanımı giyeyim bari :S

Şuanda şehir değiştirme şansım yok canım maalesef.. Evet haklısın mutlaka herkesin vardır bi yerde nasibi.. Eskişehirde sanayi var ama o kadar gelişmiş değil şartlar kötü birkaç büyük firma dışında. Netten bakıyorum sürekli ama ne zamandır bir tane bile kimyager ilanı yok :KK43: artık kimyager olarakda değil düzgün bir iş istiyorum sadece, işsizlik çok zormuş :

Yani şöyle soyleyeyim daha önce çalıştın mı bilmiyorum ama herkes tecrube arıyor.Ben otelciyim aslında(2 üni okudum yani yukarda işletme yazdım yanlış anlaşılmasın.işletme aöf) yani staj başvurusunda bile tecrube arıyorlar.Dediğin gibi ben de oyle soyleyecektım.Düzgün bir iş bak kimya olmasada olur,çalışırken iş bulmak daha kolay oluyor.He ne diyorlar bu kız surdan mezun su bu ama işsiz,diğer turlu ne diyorlar bu kız calışıyor.Avantaj elde edersin basvurduğunda çalışmayı seviyorum ama kimyager olarak ilerlemek istiyorum:KK34:

Şuanda şehir değiştirme şansım yok canım maalesef.. Evet haklısın mutlaka herkesin vardır bi yerde nasibi.. Eskişehirde sanayi var ama o kadar gelişmiş değil şartlar kötü birkaç büyük firma dışında. Netten bakıyorum sürekli ama ne zamandır bir tane bile kimyager ilanı yok :KK43: artık kimyager olarakda değil düzgün bir iş istiyorum sadece, işsizlik çok zormuş :

Yani şöyle soyleyeyim daha önce çalıştın mı bilmiyorum ama herkes tecrube arıyor.Ben otelciyim aslında(2 üni okudum yani yukarda işletme yazdım yanlış anlaşılmasın.işletme aöf) yani staj başvurusunda bile tecrube arıyorlar.Dediğin gibi ben de oyle soyleyecektım.Düzgün bir iş bak kimya olmasada olur,çalışırken iş bulmak daha kolay oluyor.He ne diyorlar bu kız surdan mezun su bu ama işsiz,diğer turlu ne diyorlar bu kız calışıyor.Avantaj elde edersin basvurduğunda çalışmayı seviyorum ama kimyager olarak ilerlemek istiyorum:KK34:

Haklısın canım bende öyle düşünüyorum düzgün bir iş olsun yeter.. Evet hep tecrübe istedikleri için iş sahibi olamadım zaten tecrübem yok maalesef.. Ama ille kimya demiyorum artık dediğin gibi herşekilde avantajlı olur benim için.

X