Sayı doldurmak ve diğer kızlarla tanışmak acemi, profesyonel hiç farketmez buyrun :))

Mesaj yapmama derken msj paketi mi diyorsun takip edemedim.Yoksa msja cevap vermemek mi?

farya sana bi arkamı dönemiyom, hiç uslu durmuyosun sen yaa
nie adama kavgayı basıon hemen kadırgalıı, helebi dinleyeydin önce hesap sorar gibi sordun demi adamda oyüzden sölemedi tabi.
düzgünce soraydınya tatlı dille mesela
hele o uzun saçlı kim onuda anlat hani yılbaşını barabar gecireceğin uzun saçlı ?
ee şimdi nettin peki afetmeyi düşünüyon mu ?
aramızda gizli saklı olucaksa bu ilişki başlamadan bitsiin de bence

Şuanda şehir değiştirme şansım yok canım maalesef.. Evet haklısın mutlaka herkesin vardır bi yerde nasibi.. Eskişehirde sanayi var ama o kadar gelişmiş değil şartlar kötü birkaç büyük firma dışında. Netten bakıyorum sürekli ama ne zamandır bir tane bile kimyager ilanı yok artık kimyager olarakda değil düzgün bir iş istiyorum sadece, işsizlik çok zormuş

Aynen öyle.

Ben büyük bir şirkette çalıştım.Bir de taseronları da var.Kar üstüne kar.Onlar alıyor el yapımı yuzuklerı 250ye personeline sayıtor 500e mağazada 1000tl.

kesinlikle.o yüzden kazançlı bi sektör.yeni iş alanlarına girmek isteyen bayanlar tercihini bu yönde kullanabilirler.özllkle çizim ve hayal gücü yeteneği vede stil sahibi bayanların seveceğine eminim.

neresine şükredeyim yahu biraz sonra sahaya çıkıcam sayım ekibindeyim, bu soğukta tek tek sayım yap işin yoksa. aynı zamanada imalat da var burda demirbaş harici mamüllerde var yani. kabanımı giyeyim bari :S

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…