Sayı doldurmak ve diğer kızlarla tanışmak acemi, profesyonel hiç farketmez buyrun :))

mersin de ama ilçesinde aslında dışarda hayat var sanırım ama çıkmak da istemiyorum oyle garip bi haldeyim yani :):26:
aslında benm pc yi kapatıp ders çalışmam lazım amaaaaa canm herzamanki gbi istemiyo:KK1:
bu arada siz nerden napıosnz

mersin de ama ilçesinde aslında dışarda hayat var sanırım ama çıkmak da istemiyorum oyle garip bi haldeyim yani :):26:
aslında benm pc yi kapatıp ders çalışmam lazım amaaaaa canm herzamanki gbi istemiyo:KK1:

Ben de İzmirdeyim canım.Bekarım.Aynen.Dışarda hayat var.Ama benim çıkasım yok.Aslında oturup çalışmam da gerek, ders çalışmam gerek, ama benim ne çalışasım, ne de ders çalışasım var. :KK14:

canım ben ankaradanım adım esra. :KK42:
senin adın ne ?

aynen canm senn ne çalışman gerek neye çalışman gerek :KK14:

2 firmanın web ve grafik işlerini yürütüyorum canım.Evden çalışıyorum, müşteriyle değil, direkt firmayla muhatap oluyorum.Haftaya pazaryesi teslim etmem gereken bir kaç flash animasyon var.Ayrıyeten 8-9 eylül de aöf bütünleme sınavı var :) ama benim tüm bunlara çalışasım var mı? yok.:21:

Bence de Esra'cim önce okul. Annem okulu bitirmeden nisanlanmama bile izin vermemisti.

Bazen cok daralip kalsin dügün diyorum da, yok canim ben de bu heves varken, kesin yaparim.:KK9:

Sigara konusu gecmisken. Kizlar ya ben de birakmak istiyorum sigarayi ama beceremiyorum. 1 kere denedim 2 ay biraktim. Sonra yine bi bahane bulup basladim...:120:

siz yoğunmuşsunuz ya:KK1:
esra yakında bebiş de ekleniyomuş yoğunluğuna :KK52: ne dersi canm?
kybele ama eğlencelidir senn işin ne güzel:)

Bence de Esra'cim önce okul. Annem okulu bitirmeden nisanlanmama bile izin vermemisti.

Bazen cok daralip kalsin dügün diyorum da, yok canim ben de bu heves varken, kesin yaparim.:KK9:

Sigara konusu gecmisken. Kizlar ya ben de birakmak istiyorum sigarayi ama beceremiyorum. 1 kere denedim 2 ay biraktim. Sonra yine bi bahane bulup basladim...:120:

canım okulu bitirmeme bir sene kaldı.. işimde hazır ama eşim çalışmamı istemiyor...

benmkiler okul bitmeden vermiyo beni:)
bende bırakamıyodum defalarca bırakıp başladım ama sevdiceimle çok kavga ediyoz bu yüzden :KK14: sonra bi gün aniden bıraktım hoş canm istiyo ama olsun içmiyorum :KK52:

X