Sayı doldurmak ve diğer kızlarla tanışmak acemi, profesyonel hiç farketmez buyrun :))

bilge gitti sanırım :26:
inş sorunları çözülür :KK16:
anlat bakalım canım.. düğün için ankarada nereleri beğendin ?
evlenince nerede kalıcaksınız ?

Simdilik burda yasamaya devam edecegiz. Simdiki durumumuz dönmeye elverisli degil maalesef. Belki ileride Türkiye'ye dönebiliriz.
Simdilik dügün icin hic bi yere bakamadim. Bu sene Ankara'ya gidemedim ben. Kayananam Iller bankasi sosyal tesislerini önerdi. Ekim gibi gelip bakmak istiyorum.
Senin dügünün nerde oldu? Memnun kaldin mi, gelinligin nasildi? Hepsini anlat bana :)

Simdilik burda yasamaya devam edecegiz. Simdiki durumumuz dönmeye elverisli degil maalesef. Belki ileride Türkiye'ye dönebiliriz.
Simdilik dügün icin hic bi yere bakamadim. Bu sene Ankara'ya gidemedim ben. Kayananam Iller bankasi sosyal tesislerini önerdi. Ekim gibi gelip bakmak istiyorum.
Senin dügünün nerde oldu? Memnun kaldin mi, gelinligin nasildi? Hepsini anlat bana :)

canım gelinliğimin üstü svarovski taşlıydı.. altı prenses etekti.. çok güzeldi :KK16:
benim düğünüm ilde deil ilçede oldu..
düğün salonum açık havaydı..
böyle işte tatlım..

Korkuyorum dügünden ya. Bazen sade bi nikah yap otur evinde diyorum, sonra da acip gelinlik resimlerine bakiyorum. :KK53:

Hangi dalda lisans yapiyorsun Esra?

X