Sayı doldurmak ve diğer kızlarla tanışmak acemi, profesyonel hiç farketmez buyrun :))

Merhaba kizlar :)

ben de yeniyim forumda. Anlayamadigim bi cok sey var, daha önce pek forum tecrübem de olmadigi icin.
Ama öncelikle biriniz bana su sevimli smileyleri nasil eklediginizi söylebilir mi? :)

ben geldimmmDbende 53 kiloyum bende bile selülit var bir kaç ay öncelerinde 47 kiloydum bende eski halime dönmek için uğraşıyorum ama boşşş veremiyorum ne kadar az yesmde

Hoşgeldinnnn Nasılsın canım?

ben 50 olmayı hedefliyorum.Şöyle anlatıyım selülit durumumu: Şimdi elbise giyip altına topuklu ayakkabı giyiyorum ya, o elbisenin diz kapağımın tam üstünde olması gerekiyor.Yoksa diz kapağımın üstünden çıkan selülitli görüntü çok kötü.Bacaklarım da çok kalın.Ve etim de çok gevşek, cıvık.

Hoşgeldin canım Nasılsın? Nerdensin?

Avusturya canim. Son zamanlarda google yaptigim her aramada beni bu foruma yönlerdirince, dayanamadim artik üye oldum.
Bi ortama sonradan girmek biraz zor oluyor. Sanki herkes birbirini taniyor da, bi ben yabanciymisim gibi. :2:

Sizler neredensiniz?

anladım canım yani dışarda deilsin demi ?
yerleşebildinmi ?

Yok canım.Dışarıda değilim.Ben firmadan işleri alıyorum, müşteriyle muhatap olmuyorum.Sonra ayın belli günlerinde işi teslim etmeye gidiyorum.

Evi tuttum sayılır canım.Arkadaşımın arkadaşının teyzesi oraya gelin gitmiş İzmir'den, kadın dulmuş şimdi.Onun evini tutuyorum sayılır.İşte ayın 15 inde bi gidicem, resmen tutup gelicem.Eşyalı bi ev istiyodum, öyle de denk geldi çok şükür

pek uzaklardan katılıyon sen aramıza.. tekrardan hoşgeldin..
ben ankaradanım, adım esra yaş 21,

Ben İzmir'denim canım.Evet ilk girince insan ister istemez öyle hissediyor Bekar mısın?

anladım canım.. dilerim hakında hayırlı olur, mutlu olursun içinde..
mutlu bir gelin olarakta çıkarsın emi

Uzak biraz evet. Nisanliyim, dügünüm Ankara'da olacak. Dügün icin internetten yapilan arastirmalar sonucu burdayim iste. Ankara'yi hic bilmiyorum.
Balikesir dogumluyum ben de.

Siz de bekar misiniz?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…