Sayı doldurmak ve diğer kızlarla tanışmak acemi, profesyonel hiç farketmez buyrun :))

Hiç üzülme... bu iş kesinlikle kısmet ; doğru zamanda , doğru yerde doğru insanla olması çok çok mühim. Ben aslında eylülde yıllık iznimde olsun diyordum :) tatil bebeği olsun.. sakin , huzurlu içten içe deniz koksun kumsal koksun.. güneş gibi pırıl pırıl olsun diyee ;:)
Benim bazı inançlarım var.. Sende ne zamanki bebek yapmak için uğraşmaktan vazgeçip eşini baştan çıkartıp defalarcA seviştiğiniz bir gecenin sonrası hamile kalacaksın bak gör :))) genelde hiç umulmadık zamanlarda olurr çünkü... Şu küçük haplardan deneyin.. hani mavi pembe :) kendinize şaraplı buzlu çikolatalı uzun bir gece ayarlayın bence :))))))))))

evet canım dilerim ikimizinde hakkında hayırlısı olur.. valla ben artık bitkisel ilaçlar kullanmaya başladım.. balla bürsürü ot karıştırıp içiyoz eşimle ama bi tat varki sorma
eşime keçiboynuzunu kaynatıp suyunu içiriyom, daha neler,neler..

o haplar neymiş anlamadım :26:
anlat bakim kız sende az deilsin haaa

Eşim bir dönem işsiz kalmıştı.. o zaman gecelerimiz peke zevkli geçmiyordu bir türlü sertleşemiyordu.. bunun psikolojik birşey olduğunu biliyorduk çünkü daha önce hiç böyle birşey olmadı.. bir akrabası eczacı ona uyarıcı bir hap vermişti sadece 1 kez denedi.. sonuç başarılydı.. :) normalde 1 gecede 1-2 kez ilişkiye girerken ilacı kullandığı gece bu sayı arttı bir daha kullanmadı. şimdi sıkıntımız yok ... ama g3eceyiuzatmaya yaradı.. birden fazla boşalma 5 milyondan fazka sperm demek.. buda bebek şansını arttırıyor.. ancak iz o dönem bebek düşünmüyorduk.. bir daha o şekilde zorlanırsak yine hap kullanmasını önerebiirim biraz yorucu oluyor ancak çokta keyifli oluyor..gecede 3 kez orgazm olmak :) düşün işte:)

haklısın canım bide öyle deniym napim..hayırlısı diyoruz artık inş. ikimizde müjdeli haberlerimizi burda paylaşırız..
bebelerimizide burda büyütürüz..

Dilerim .. :) ama kilo vermem lazım . yapamıyorum... hamilelik diyetisyenleri falan varmış... onlardan birine ulaşmak lazım. aslında

Uzmana gere yok.. gırtlağımı tutunca veriyorum :) ama abur cubur seviyorum ben :)) daha önce denedim diyetisyen sanırım iyisine denk gelemedim.. beni açlıktan öldürcekti..kendim yaptım 1 ay diyet.. 7 kilo verdim.. yine yapabilirim.. ama paşa gönlüm nazlanıyor :))))))))))))))))))

canım bak dengesiz kilo verme hasta olursun dikkat et..
haklısın boğazımızı tuttukmu veririz amma bende çok severim abur cuburu...

canım benim eşimi işe göndermem lazım.. sen istediğin gibi takıl..
akşam yine gel.. ozaman kalabalık oluruz..
görüşürüz. çok öptm

nadia neredeydin kız özlettin kendini..
biz iyiz.. sen nasılsın tatlım ?
dün sayfada sorun çıktı.. sağlıklı iletişim kuramadık..
neler yaptın bakim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…