Sayı doldurmak ve diğer kızlarla tanışmak acemi, profesyonel hiç farketmez buyrun :))

çok teşekkürler canım.aynen sen de istediğin zaman yazabilirsin...burdan aldım.A1 diye geçiyor.orda ilerletmem gerekiyor.önce oturum için,sonra iyi almanca için.yani işim çok anlayacağın.ondan sonra da işle ilgili düşüncelerim var...

tamam canım tabiki yazarım bende, anladım neler yapmayı düşünüyon alamayada bakem :KK9::KK14:

kız bekliyoruz inşaallah :90: GÜLNAZ koyucaz ismini .kaynanamın ismi .kız düşün aramızda bozuk sevmiyor galiba beni gavur falan diyor .nasıl olucaksa artık.... :26: bebişimi onun ismıyle cagracan :KK8:

allah sağlıkla kucağına almanı nasip etsin inş :KK16:
ne gülnaz mı :KK37: ya düzgün isim koyun yaa..

kız bekliyoruz inşaallah :90: GÜLNAZ koyucaz ismini .kaynanamın ismi .kız düşün aramızda bozuk sevmiyor galiba beni gavur falan diyor .nasıl olucaksa artık.... :26: bebişimi onun ismıyle cagracan :KK8:

ama bu haksılık ben çocuğum olursa kendi istediğim bir ismi vermek isterim banane

tamam canım tabiki yazarım bende, anladım neler yapmayı düşünüyon alamayada bakem :KK9::KK14:

dediğim gibi canım önce kursa gitmem lazım.kurs sonundaki sınavları geçmem lazım.sonra da bakalım meslek düşünüyorum...

allah sağlıkla kucağına almanı nasip etsin inş :KK16:
ne gülnaz mı :KK37: ya düzgün isim koyun yaa..

yaa bende istemiyorum eşim annemin ismini koyalım seni sever belki diyor .sanki umurumda evim ayrı barkm ayrı bende sevmiyorum o ismi alışamadım daha .gecen istemedigmi soyledım cadı bile dedi bana ya uf ugraşamycam ne yapacagmı şaşırdım :KK3:

bakın arkadaşlar daha önce belirttiğim halde hala devam ediliyor mantıklı şeyler yazın, sohbet amaçlı bu topik,
sayı doldurmak için sohbet etmenizi istiyorum saçma sapan şeyler yazmayın....

yaa bende istemiyorum eşim annemin ismini koyalım seni sever belki diyor .sanki umurumda evim ayrı barkm ayrı bende sevmiyorum o ismi alışamadım daha .gecen istemedigmi soyledım cadı bile dedi bana ya uf ugraşamycam ne yapacagmı şaşırdım :KK3:

inşallah sağlıklı bir şekilde alırsın kucağına canım.boşver gerisini o zaman.zaman her şeyin ilacı

X