Sayı doldurmak ve diğer kızlarla tanışmak acemi, profesyonel hiç farketmez buyrun :))

teşekkürler cnm,ben de seni gördüğüme sevindim.adım gülçin.izmire gidip geldim ben pasaport için.Almanyaya gideceğim.herşey kesinleşti artık.eşim de biletimi aldı.çarşamba günü gidiyorum.duygularım karmakarışık:KK5::26:

gülçincim yaa çok zor olucak eminim senin için çünkü memleketini sevdiklerini bırakıp gidiceksin, inş hakkında hayırlısı olur..
üzülme sonuçta sevdiğin adam olucak yanında :KK31:

amin canım sağol inşallah...eşim yanımda olacak o güç veriiyor aslında.yine de korkuyorum...

haklısın canım ruh halini tahmin edebiliyorum farklı bir şehir, farklı insanlar,
alışman zaman alır ama karamsarlığa kapılma istersen orda daha mutlu olabilirsin
öle düşünmeye çalışsan :KK34:

kız yat kal dua eyle :KK9: :KK9: ya seni götürmeden gitseydi dahamı ili olurdu :KK3: bak ne guzel beraber gidiyorsunuz :98: :98:

beraber gitmiyoruz canım.eşim dğünden 1 hafta sonra gitmişti.eylülün 15inde.ben onun ailesiyle kaldım kasımın ilk haftasına kadar.sonra kendi ailemin yanına geldim.şimdi de benim vaktim geldi canım işte.

beraber gitmiyoruz canım.eşim dğünden 1 hafta sonra gitmişti.eylülün 15inde.ben onun ailesiyle kaldım kasımın ilk haftasına kadar.sonra kendi ailemin yanına geldim.şimdi de benim vaktim geldi canım işte.

birhafta sonramı ne cabukkkkkk ne kadar ayrı kaldınız :26: :26: ben gitmesine izin vermezdim ya yapışırdım etegıne :95:

X