Sayı doldurmak ve diğer kızlarla tanışmak acemi, profesyonel hiç farketmez buyrun :))

anladım canım kolaylıklar dilerim..
aşk,meşk yok mu? özel deilse anlata bilirsin..

yok hatta şu zamana kadar hiç olmadı desem yeridir beğendiğim insanlar oldu platonik falan da ama kısa süreli

bu konulara soğuğum biraz galiba ya kimseyi öyle çok ve uzun sevemiyorum bu yüzden hiç girmiyorum anlıycan bu olaylara

azıcık aşım ağrısız başım :KK37:

yok hatta şu zamana kadar hiç olmadı desem yeridir beğendiğim insanlar oldu platonik falan da ama kısa süreli

bu konulara soğuğum biraz galiba ya kimseyi öyle çok ve uzun sevemiyorum bu yüzden hiç girmiyorum anlıycan bu olaylara

azıcık aşım ağrısız başım :KK37:

anladım canım aman hiç mühim deil okulunu bitirde hepsi zamanla olur, senin yaptığın en doğrusu :KK34:

Slm kızlar ben burda yeniyim..
Hem diğer kızlarla tanışmak istiyorum, hemde msj sayımı doldurmak istiyorumm..
Burda yeni acemi arkadaşlar ve profesyonel k.k üyeleriyle tanışmak kaynaşmak istiyorum..
Topiğimde beni yalnız bırakmayın arkadaşlar...
şimdiden tüm k.k meleklerine sewgiler... :KK66:)))

ben konu acmak istiyorum onu bile bilmiyorum ya bende yeniyimEn Büyük KK

mrb. canım hoşgeldin:KK3:
nbr?

iyiyim desem iyi olsa keske bende bilmiyorum... ben esimi cok kiskaniyorum ben tr de büyüdüm esim isvicrede onun kiz arkadaslari olmus hatta birisiyle ayni evi paylasmis bura böyle ben de hic anlayamiyorum bunlari cok önemli iliskiler degilmis ama iste takiyorum biz severek evlendik asik olduk 1 hafta sonra evlenme teklif etti simdi bi kizim var ama bu konu bende takinti oldu o kizlarla evli gibi yasamis tatile bile gitmis olmasini kaldiramiyorum birbirimizi cok seviyoruz ama asmak istiyorum psikolojim bozuk burda herkes böyle öpüsmeler sevismeler ayni evde kalmalar anlamiyorum bu ask mi ne yani:KK55:

iyiyim desem iyi olsa keske bende bilmiyorum... ben esimi cok kiskaniyorum ben tr de büyüdüm esim isvicrede onun kiz arkadaslari olmus hatta birisiyle ayni evi paylasmis bura böyle ben de hic anlayamiyorum bunlari cok önemli iliskiler degilmis ama iste takiyorum biz severek evlendik asik olduk 1 hafta sonra evlenme teklif etti simdi bi kizim var ama bu konu bende takinti oldu o kizlarla evli gibi yasamis tatile bile gitmis olmasini kaldiramiyorum birbirimizi cok seviyoruz ama asmak istiyorum psikolojim bozuk burda herkes böyle öpüsmeler sevismeler ayni evde kalmalar anlamiyorum bu ask mi ne yani:KK55:

ooo senin mevzu derinmiş bacım ayrı bi konu lazım sana

Son düzenleme:

boşver canım sonuçta geçmiş,geçmişte kalır takma kafana bence seni şimdiki zaman ilgilendirsin şimdiden sonra yaparsa afetmezsin..
ama geçmişine takılıp redeetme..

kızlar sizi tanıdığıma çok memnun oldum :KK16:
topiğime herzaman beklerim ama benim şimdi çıkmam gerekiyor bilgisayar eşime lazımmış.
siz takılın :KK34:
sizi öptm kendinize iyi bakın ii geceler dilerim :KK54::KK54::KK54:

X