Sayı doldurmak ve diğer kızlarla tanışmak acemi, profesyonel hiç farketmez buyrun :))

anlayabiliyorum zordur tabi.. ne güzel oğluşunun gelmesine iyi izin veriyolar.
peki paşanın adı ne ?

noldu canım ?:KK31:

ya ölemi nasıl tanıştınız kocişinle anlatsana ?

sınıf arkadasıydık biz ortaokulda 3 sene aynı sınıfta bi sene aynı sırada okuduk:KK1: tabii o zamanlar bişi yoktu kucucuk velettik:KK53::KK53: lisede baska okullardaydık son sınıfta numaramı bulmus ole arkadas arkadas konusuoduk sora sevdigini soledi bes yıl gorustukten sora da evlendiiik:KK16::KK16: siz nasıl tanıstınnız

Eşimin arkadasının ofisindeyim o yüzden bir sey demiyor.Aslında burda kariyer imkanım yok ama hem evime yakın hem de bir sey demez oğlumu getiriyorum bazen.Bazen hastalr için izin istiyorum rahat anlayacağın.Oğlum emin.Dedesi koydu.
Eşim arkadasının aklına uyup bilmediği bir iş yeri açtı.1,5 senedir kötü gidiyor.Kardesımle de ortak.Eşimi sucluyor.Biz daha cok batırdık onlar 3te 1ı koydular para.Hala yaranamıyoruz.Annemle falan kanlı bıcaklı,Bankalar desen öyle.Sinir stres anlayacağın.Bugun bir sey olmadı belkı o yuzden sınırlıyım:KK1:Alıştım her gün bir olaya:KK52:

Okuyacağım dedim ama sayfalar cok ileri de okuyamadım.

Kpss tercih yapacağım son 2 gün.Bugun kac kez yazdım tercıhı tam kaydedeceğim hopp sayfa kapanıyor ondan belki sinir yaptım.

Esra değil mi adın?Okuyamadım vala canım

bende iyim çok şükür canım, ama netimde anlayamadığım bi sorun var kesiliyo durmadan,
tanıt bakem kendini birz ?

19 yaşındayım
samsunluyum ama istanbulda üniversite okuyorum
forumada 1 yıldır falan üyeyim ama son zamanlarda bişeler yazmaya başladım öyle işte: )

umarım netindeki problem düzelir çok sinir bozucu :KK47:

19 yaşındayım
samsunluyum ama istanbulda üniversite okuyorum
forumada 1 yıldır falan üyeyim ama son zamanlarda bişeler yazmaya başladım öyle işte: )

umarım netindeki problem düzelir çok sinir bozucu :KK47:

çok memnun oldum canım :KK16::KK16:
bende 22 yaşındayım evliyim iktisad 3. sınıf okuyorum, ankaradayım.
adım esra :KK42:

X