Sayı doldurmak ve diğer kızlarla tanışmak acemi, profesyonel hiç farketmez buyrun :))

sen bnm tam aradgm kısısın kız orada ıs sartları nasıl maaslar yuksekmı anlatsana accık
valla güzelim benim yasadigim yer biraz kücük oldugu icin maaslar okadar yüksek degil. tabiki meslege göre ve sehire göre degisiyor maas konusu

evet canım güzel menü olabilir aslında tşkr,
niçin canın yandıki tatlım ?

hic sorma ya. cok sey yasadim ben 7,5 sene birinle beraberdim 3 ay önce ayrildik

ınş ınş beraber buyuturuz bebişlerimizi kısmet bellı olmaz belkı ılerde dunurde oluruz

ooo çok kkötü olmuş, 7,5 sene dile kolay, nasıl bitirdiniz bu ilişkiyi ya ? arıyomusun peki ?
canım özel deilse vede anlatmak istersen dinlerim..

hic sorma ya. cok sey yasadim ben 7,5 sene birinle beraberdim 3 ay önce ayrildik[/QUOTE]

hakkında hayırlısı olsun canım nasıp beoyle seyler

ooo çok kkötü olmuş, 7,5 sene dile kolay, nasıl bitirdiniz bu ilişkiyi ya ? arıyomusun peki ?
canım özel deilse vede anlatmak istersen dinlerim..
benim ailem istemedi onu. mücadele ettik tam yilanin kuyruguna geldik ailemi ikna ettim o vazgecti sayilir. annesi annemi aradi gün almak icin. annemde telfonda hala bu iliskiye razi olmadiklarini ama yinede onlarla tanismak isteyip bundan sonra ne yapacaklarini konnusmalari gerektigini söyledi ve onlari davet etti.
benimkide "kimse benim annemle böyle konusamaz hani sorun cikarmicakti ailen. simdi benimle kacicakmisin?" dedi bende kacmicami söyledim ne de olsa annem onlari davet etti ve nisanda olucakti zaten. bende kacmicam dedigim icin benden ayrildi.
ondan sonra sadece 1 kere konustuk ortak karar alip ayrildik.

hic sorma ya. cok sey yasadim ben 7,5 sene birinle beraberdim 3 ay önce ayrildik

hakkında hayırlısı olsun canım nasıp beoyle seyler[/QUOTE]

tabiki hayirlisi. bana tehdit falan etti. ama yinede gönlümden ve aklimdan cikmiyor hele yalniz kaldigim zamanlar...

tabiki hayirlisi. bana tehdit falan etti. ama yinede gönlümden ve aklimdan cikmiyor hele yalniz kaldigim zamanlar...[/QUOTE]

canım yaa kıyamam, 7,5 sene birlikte bişeyler paylaşmışsınız eminim birbirinizide seviyosunuzdur ki bu ilişki bukadar uzun sürmüş..
bence bu ayrılık fazla uzun sürmez gene dönüp af dilicek senden, nedense içime böle doğdu.. üzme kendini allahtan herzman hayırlısını iste
peki arkadaş falan bulmuşmu kendine ?

yok biz 3 sene önce bidaha ayrilmistik ozaman baristik yine ama busefer baska. ailem istemiyordu zaten ve sonra hem aileme hemde bana hakaret etti, bana tehdit etti, dedim sen kendini bana dogru tanitmamisin gercek yüzün bu demek bana su cevani verdi"evet gercek yüzüm bu benim.." bunlari yapan birine geri dönmek istemem. askindan ölse bile evet demem ona.

ha eger bana tehditte bulunmasaydi aileme ve bana hakaret etmeseydi simdi bana gel dese düsünmeden giderim.. ama bu sartlarda olmaz.

hayirlisi degilmis demek.

yeni birini bulup bulmadigini bilmiyorum. acikcasida bilmek istemiyorum.

en kötüsüde yalniz kalmak istemiyorum cünkü ozaman onu düsünüp duruyorum.

canım kusura bakma netim kesildi cvp yazamadım, hakında hayırlısı buymuş demekki, çünkü ailene değer vermeyen ilerde sanada değer vermez.
inş gönlünün istediği mutlu olacağın birini bulursun..
herzaman beklerim, şimdilik görüşürüz..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…