Sayı doldurmak ve diğer kızlarla tanışmak acemi, profesyonel hiç farketmez buyrun :))

hayırlı olsun hocam anasınıfıydı demi ?
beklerdim walla, ya canım ben 2 senelik evliyim işte ama bebişim yok hala,
çok istiyorum olmasını ama nasip bakalım bana dua et emi tubişim..

Yok kuzum,Türkçe öğrt.benimki...
Allah nasip eder inşallah bebişler ayrı bir alem ayrı bir tat..Düşün yani ankaraya gelmemin tek sebebi abimin minik kızıydı,o kadar özlüyorum ki onu tahmin edemezsin..
Allahım o tadı yaşatsın sanada kuzum,ben buralarda olmazsam mesaj yolla bana teyze oldun deee

tubişim bi olsunda bebeğim valla burda duymayan kalmaz herkese duyurucam inş, atarım tabi sanada msj atmazmıyım..
ne güzel canım örtmende oldu gayrı düğünü yaparsınız hıı ?

iyim fatoşum sen nasılsın memedin nasıl ?
naptın şiir kitabın ne durumda çıktımı ?
bende seni öptm görüşürüz...

sağol canım iyiyim mehmetten fırsat bulupta şiirlerimi yenileyemedim yaa bi aktarsam inşallah olacakda mehmedin dişini de çekd,irdik birde hastalandı 1 haftadır onla uğraşıyorum bende seni öptüüm esramm

sağol canım iyiyim mehmetten fırsat bulupta şiirlerimi yenileyemedim yaa bi aktarsam inşallah olacakda mehmedin dişini de çekd,irdik birde hastalandı 1 haftadır onla uğraşıyorum bende seni öptüüm esramm

olsun canım bebeğinin sağlığı önemli, çok geçmiş olsun..
senide,memedide kocaman öptm..
görüşürüz..

burdayım canım , kendını bılmezler yuzunden eskıden brıyle tartsmıstım snra onun arkadası durup dururken bna sardı bende verdım verıstrdım sınır oldum napım bosver

bencede onu boşver...
sen naptın taşındın mı ?
eşyalarını aldın mı ?

bosverdım zaten tatlısım ,
esya almadım sımdılık cunkı hala kıracılar var ,
ayrıca evın parasını dha yenı baslıcam odemeye yol fılan gelırse evın oldgu yere bnm esyalar nolcak dıe dusundum ,
o yuzden bıraz beklıycem para bırıktrcem hem zaten suan alamam bnm gecen seneden 250 harc borcu var bu senede olcak aldgımı oraya vercem gbı gorunuyo sen kayıt yaptınmı ya hersene kayıt yapmak ıcın gdılıyomu bırı bna dedıkı parayı yatrınca kayıt oluyo dırek dogrumu

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…