Sayı doldurmak ve diğer kızlarla tanışmak acemi, profesyonel hiç farketmez buyrun :))

kızlar benim acil çıkmam gerekiyo..
siz istediğiniz zaman takılın..
herzaman beklerim..
çok öptm hepinizi, görüşürüz..:KK54::KK54::KK54::KK54:

demi siz durun o öle deyil böyle falan die :KK1::KK1:
ay alemsin canım ya evlimisin bacım ne iş yapıyon bakim ?
tabi mahsuru yoksa anlat :KK34:

Evli değilim ama bayramın 3.günü ailelerimiz tanışmaya gelcek.Sevgilim İstanbulda polis aileside Gaziantepte yaşıo.Bense ankarada ondan bir araya gelemedik bi türlü ama Allah nasip ederse bayramın 3.günü gelcek hepside heycanlıyım :KK3:
İşte öyle Hacettepe myoda 2yıllık muhasebe bitirdim.Şimdi bi kaç yere iş başvurusu yaptım bekliyorum öyle.
Bende çıkayım yavaştan herkese iyi akşamlar.İnşallah daha bol bi zamanda konuşuruz herkesle :79:

biz buzdolabını 1,300 civarında almıştık canım fiyatı düşmüş bak..
çamaşır makinasınıda 600'e almıştık..
bence sende bu buzdolabını al ben çok memnunum..
çamaşır makinasındada bosh'dan şaşma :KK34:

esram nasılsın canım iyimisin benim eşyalarımda bosh hep bende çok memnunum bizde 900 küsüre almıştık 4 sene oldu 6 kiloluk 15dk kısa yıkama var daha da var düşük saati kensine iyi bakk iyi geceler öpüyorum tatlım :KK54::KK54::KK12::KK64::KK64:

esram nasılsın canım iyimisin benim eşyalarımda bosh hep bende çok memnunum bizde 900 küsüre almıştık 4 sene oldu 6 kiloluk 15dk kısa yıkama var daha da var düşük saati kensine iyi bakk iyi geceler öpüyorum tatlım :KK54::KK54::KK12::KK64::KK64:

iyim fatoşum sen nasılsın memedin nasıl ?
naptın şiir kitabın ne durumda çıktımı ?
bende seni öptm görüşürüz...:KK54::KK54::KK54:

İyiyim canım benim,evime döndüm artık yetti bu kadar gezme:KK53:Dershanem başlayacak canım ufak ufak ders çalışmayada başladım başlıyor bir kpss maratonu işte..Göremiyorum seni çoktandır girmiyor musun nete?

evet canım misafirlerim vardı oyüzden pek giremedim..
nereleri gezdin bakalım, aşkitonla aran nasıl ?

Öncelikle okuluma gittim,diplomayı almaya o arada aşkitomu gördüm bir kaç gün beraberdik sonra onu oaralarda bırakıp:KK5:ankaraya geçtim biraz orda kaldım eve döndüm kuşum evdede biraz kışlık konserve falan yaptık annemlerle ben de pek fazla takılamadım nete.Kız senin bebiş yok mu???

Öncelikle okuluma gittim,diplomayı almaya o arada aşkitomu gördüm bir kaç gün beraberdik sonra onu oaralarda bırakıp:KK5:ankaraya geçtim biraz orda kaldım eve döndüm kuşum evdede biraz kışlık konserve falan yaptık annemlerle ben de pek fazla takılamadım nete.Kız senin bebiş yok mu???

diploman hayırlı olsun bebem ne diploması ? ankaraya geldinde bacına uğramadın hıhhh :KK19::KK19::KK47:
maalesef hala bebişim yok benimde :KK50: inş enyakın zamanda bu haberi vermek istiyom artıkkk :KK14:

diploman hayırlı olsun bebem ne diploması ? ankaraya geldinde bacına uğramadın hıhhh :KK19::KK19::KK47:
maalesef hala bebişim yok benimde :KK50: inş enyakın zamanda bu haberi vermek istiyom artıkkk :KK14:

Üniversite diplomam örtmen oldum ya bennnnn:KK76:Bitanem biz uzun uzun tanışıp detaylı sohbet edemedik inan bilmiyordum ankarada oldugunu yoksa inan bana kapını çalar misafirin olurdum hatta ben ankaradayken kitapçı lazım oldu abimlerde orda yeni sayılırlar netten arkadaslara sordum tanıdıgınız bildiğiniz kitapçı var mı diye.Canım benim inşallah ya çok mutlu olurum hemde bu haberi duyunca bildiğim kadarıyla yeni mi evlenmiştim esram?

X