Sayı doldurmak ve diğer kızlarla tanışmak acemi, profesyonel hiç farketmez buyrun :))

ne güzel canım..benim erkek arkadaşım biraz korkuyo hayal kuruncA olmıcağına inanıyo.bu yüzden pek evlilik konuşamıyoruz bende kızıyorum istemiyo diye düşünüp yem atıyorum evlenmeyek o zaman dost hayatı yaşayak diyorum =) bu sefer de kızıyo böyle kavgalı gürültülü geçinip gidiyoruz =)

zanmanı gelince mutlaka bi adım atar canım ben ve eşim 19 yaşımızda nişanlandı k 22 de evlendik canım zaman geçti çok şükür mutluyuz ama bu istemeye ve hazır olmaya da bağlı tabi

canım ya bi bebeğinizin olması ikinizede okadar iyi gelecekki emin olabilirsin.
ne onun siniri kalacak, ne senin başağrın allahım duyarda nasip eder inş..
ama esram lütfen gidin doktora..

bakcaz canım ya açıkçası şu an çalışmalardayız umarım olur olmassa tabii gideriz canım
inşallah isteyen herkese nasip etsin Allahım

çok saol tatlım allah tüm isteyenleri ew sahibi yapsın..
negüzel pozitif konuşuyorsun evet biraz fazla takıyorum ama bunda çevrenin etkiside çokk..

biliyorum can sıkıcı canım..bazen bişeyleri duymamak gerekiyo.sonra bak kendi kendini yersin dersin ki millet de laf ediyo olmuyo işte olmuyo deyip patlamalar yaşarsın.sana kısa bi öykü anlatmak istiyorum =) konuyla tam alakalı değil ama uzaktan bir bağlantısı var.

bir kuyuya bir sürü kurbağa düşmüş..zıplamışlar çıkamamışlar ve zıplayanlara da olmuyo boşuna uğraşmayın diyorlarmış o kurbağalar de zıplayıp kurtulmaya çalışmaktan vaz geçiyorlarmış.içlerinden biri kim ne derse desin zıplamış zıplamış ve günün birinde o kuyudan kurtulmuş..o kurbağa sağırmış canım =) sağı solu duymamış duyamamış işine bakmış...

zanmanı gelince mutlaka bi adım atar canım ben ve eşim 19 yaşımızda nişanlandı k 22 de evlendik canım zaman geçti çok şükür mutluyuz ama bu istemeye ve hazır olmaya da bağlı tabi

aynen.. hazır değil çünkü daha mesleğini eline almadı daha önce de hiç çalışma deneyimi olmamış sadece bir maçta hakemlik yapmıştı para karşılığı =)=) işte bu yüzden pek güveni olmadığını düşünüyorum ama kanına giriyorum:21: diyorum bi an önce mesleğini al da yolumuzu düzenleyelim diyorum hak vermeye başladı =)=)

Son düzenleme:
biliyorum can sıkıcı canım..bazen bişeyleri duymamak gerekiyo.sonra bak kendi kendini yersin dersin ki millet de laf ediyo olmuyo işte olmuyo deyip patlamalar yaşarsın.sana kısa bi öykü anlatmak istiyorum =) konuyla tam alakalı değil ama uzaktan bir bağlantısı var.

bir kuyuya bir sürü kurbağa düşmüş..zıplamışlar çıkamamışlar ve zıplayanlara da olmuyo boşuna uğraşmayın diyorlarmış o kurbağalar de zıplayıp kurtulmaya çalışmaktan vaz geçiyorlarmış.içlerinden biri kim ne derse desin zıplamış zıplamış ve günün birinde o kuyudan kurtulmuş..o kurbağa sağırmış canım =) sağı solu duymamış duyamamış işine bakmış...

canım ne alaka ama senin adın ne ya ben anca öyle hatırlarım

eksik olma canım ya sende çok güzelsin hele senin sıpa varya maşallah ya canım çok tatlı nazar değmesin[/QUOTE Sağol canlarım benim iyiyim sizleri sormalı canım kusura bakmayın kızlar mehmet durmadı onunla ilgilendim eeeee anlatın bakalım:KK37:

canım çok güzel bi öykü bayıldım gerçekten..
evet öyle olmak lazım yoksa çevrendekiler ömrünü yerler bide anlayışsızlarsa..
bukadar güzel öğütler veriyon bide karamsarlık yapıyon bence sende keyfine bak hayatını yaşa,
sen yaşlanmaktan korkuyon ama hiçbirimizin yarına garantisi yok deil mi?

aynen canm hazır değil çünkü daha mesleğini eline almadı daha önce de hiç çalışma deneyimi olmamış sadece bir maçta hakemlik yapmıştı para karşılığı =)=) işte bu yüzden pek güveni olmadığını düşünüyorum ama kanına giriyorum:21: diyorum bi an önce mesleğini al da yolumuzu düzenleyelim diyorum hak vermeye başladı =)=)

elbette zamanla ikna olur yavaş yavaş işle canım acele etmeden ürkütme yani ama çok sallarsada tepki koyarsın canım o zaman tabiki

eksik olma canım ya sende çok güzelsin hele senin sıpa varya maşallah ya canım çok tatlı nazar değmesin[/QUOTE Sağol canlarım benim iyiyim sizleri sormalı canım kusura bakmayın kızlar mehmet durmadı onunla ilgilendim eeeee anlatın bakalım:KK37:

itiraf et fatoşum mehmetmi durmadı eniştemi:KK47::KK47::KK47::KK17::KK17::KK17::KK17:

X