Sayı doldurmak ve diğer kızlarla tanışmak acemi, profesyonel hiç farketmez buyrun :))

canım gitmedim ya zaten eşim zor ikna oldu bebek yapmaya kısa zamandır deniyoruz yani ama ben takıntı haline getirdim

bu erkekleri nikah masasına oturtmak büyük iş =) çocuğa ikna etmek büyük iş=) inşallah olur içten dilediğinizi görüyorum.takıntı yapma biraz rahat ol sonra kafayı taktığımızla aklımızdaki soru işaretlerimizle kalıyoruz sonra da baş ağrısı yapıyo =)

canım walla kızıyom eşine yaa neyi bekliyor.. bence strese gireceğine doktora gidin.
benim daha 1 senem var tüp bebek için :KK50:

canım bir yıl daha sabret neden bu kadar gerildin?çok istiyosun anlıyorum ama 10 yıl varmış gibi asıyosun suratını.hem o bir yılda para biriktirin ev almışsınız sonra bez parası mama parası çok lazım olcak=) bu arada eviniz hayırlı olsun ağız tadıyla oturun inşallah..

canım walla kızıyom eşine yaa neyi bekliyor.. bence strese gireceğine doktora gidin.
benim daha 1 senem var tüp bebek için :KK50:

canım eşime bi konuda hak veriyorum eşim terör bölgesind askerlik yaptı ve o yüzden geldiğinde filan çok tuhaftı bi bebk ona zor geldi çünkü onu incitmekten korkuyordu çok sinirli ve gergindi
ama şimdi oda istiyor nasip diyoruz artık canım ya

bu erkekleri nikah masasına oturtmak büyük iş =) çocuğa ikna etmek büyük iş=) inşallah olur içten dilediğinizi görüyorum.takıntı yapma biraz rahat ol sonra kafayı taktığımızla aklımızdaki soru işaretlerimizle kalıyoruz sonra da baş ağrısı yapıyo =)

haklısın canım ya doğru söze ne denir ama ben evlilik için pek uğraşmadım aha çok o beni iknaya uğraştı ama bebek için biraz çaba vermem gerekti

canım bir yıl daha sabret neden bu kadar gerildin?çok istiyosun anlıyorum ama 10 yıl varmış gibi asıyosun suratını.hem o bir yılda para biriktirin ev almışsınız sonra bez parası mama parası çok lazım olcak=) bu arada eviniz hayırlı olsun ağız tadıyla oturun inşallah..

çok saol tatlım allah tüm isteyenleri ew sahibi yapsın..
negüzel pozitif konuşuyorsun evet biraz fazla takıyorum ama bunda çevrenin etkiside çokk..

haklısın canım ya doğru söze ne denir ama ben evlilik için pek uğraşmadım aha çok o beni iknaya uğraştı ama bebek için biraz çaba vermem gerekti

ne güzel canım..benim erkek arkadaşım biraz korkuyo hayal kuruncA olmıcağına inanıyo.bu yüzden pek evlilik konuşamıyoruz bende kızıyorum istemiyo diye düşünüp yem atıyorum evlenmeyek o zaman dost hayatı yaşayak diyorum =) bu sefer de kızıyo böyle kavgalı gürültülü geçinip gidiyoruz =)

canım eşime bi konuda hak veriyorum eşim terör bölgesind askerlik yaptı ve o yüzden geldiğinde filan çok tuhaftı bi bebk ona zor geldi çünkü onu incitmekten korkuyordu çok sinirli ve gergindi
ama şimdi oda istiyor nasip diyoruz artık canım ya

canım ya bi bebeğinizin olması ikinizede okadar iyi gelecekki emin olabilirsin.
ne onun siniri kalacak, ne senin başağrın allahım duyarda nasip eder inş..
ama esram lütfen gidin doktora..

X