Saxenda kullanımı (saxenda ile zayiflayanlar)

caresizzzzzz

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
1 Mayıs 2024
19
4
20
LÜTFEN SONUNA KADAR OKUYUN
Bayandır tartilmazken gecen hafta tartıldım ve 90 kilo olduğumu gördüm o kadar hayal kırıklığına düştüm ki eminim beni anlayanlarınız olacaktır evleneli bir yıl oldu evlendikten 2 ay sonra pkoss oldugumu öğrendim kötü yanlari sonradan çıkmaya basladi zamanla aynı zamanda haşimato hastasiyim bayandır erteledigim o diyete kesinlikle baslamam gerektiğini anladım saxendayi arastirdim ve doktoruma sordum kullanabilirsiniz denildi ve sipariş verdim sizlere sorum şuki hangi dozda ilk kullanmam uygun?
Ne kadar süre gidiyor bir kutu?
Ve pkoos olup saxenda ile kac kilo verdiriz?
Şimdiden teşekkürler...

Merhaba, doktorunuz mevcut kilonuz ile ilgili bir doz programı çizmeliydi. En düşük dozu 0,6 dan başlar. YouTube’da bununla ilgili videolar var doz çok önemli lütfen bilinçlenmeden başlamayın çok fazla yanetki yaşarsınız

Bayandır tartilmazken gecen hafta tartıldım ve 90 kilo olduğumu gördüm o kadar hayal kırıklığına düştüm ki eminim beni anlayanlarınız olacaktır evleneli bir yıl oldu evlendikten 2 ay sonra pkoss oldugumu öğrendim kötü yanlari sonradan çıkmaya basladi zamanla aynı zamanda haşimato hastasiyim bayandır erteledigim o diyete kesinlikle baslamam gerektiğini anladım saxendayi arastirdim ve doktoruma sordum kullanabilirsiniz denildi ve sipariş verdim sizlere sorum şuki hangi dozda ilk kullanmam uygun?
Şimdiden teşekkürler...
Gülüm bende pkoluyum evlendikten sonra teşhisi aldım doktordan ergenlikte ama adetle alakalı sıkıntım vardı zaten pko olduğunu bilmiyordum 5 senelik evliyim saxenda nedir bilmiyorum bende tiroid hastasıyım kilo zor veriliyor ama imkansız değil doktoruna sor insülin direnci içim glifor versin gebeliği de kolaylaştırır zayıfladıkça bide vermezlerse inositol kullan oda aynı etkiyi veriyor zaten bok su hareket unutma yoksa veremeyiz biz kilo benim 10 kilo fazlam var güncel kilo 65.5

Şimdiden teşekkürler...
Merhabalar, saxendayı eşim kullanıyordu. Kalp, şeker, tansiyon var ve fazlaca kilosu kardiyoloji doktoru önerdi o şekilde aldık. Dozları doktorun ayarlaması gerekiyor. 0,6 1 hafta kullanılıyor. Her hafta doz artıyor doz arttıkça eşimde ishal oldu sürekli bir yan etki yapmaya başladı. İştahı tamamen kesiyor, hiç açlık hissetmiyordu ama yan etkileri yüzünden bırakmak zorunda kaldı.

X