Doğal Göğüs Büyütme Yöntemleri Saw Palmetto Kullanan Var Mi ??

zırrrrcım sen kac mg ve ve gunde kac kere kullanıosun:uhm:
özge soruodu da bi yardımcı olalım,o kadar cok sordu sorusturdu ki bende dusunur oldum

550 x 3 MUUUU :1shok: fazla olmaz mi yaaa yasakkelime bilemedim fisfisfis ben bi tane 500 mg aliyorum, ay o da az mi olcak tatlicadiarzu yani alip da ondan sonra az aldim diye ilerleme olmazsa uzulurum :mymeka: aptalligima

Doğanın bize sunduğu kabak çekirdeği, dikenli palmiye meyveleri özü (saw palmetto) gibi bazı maddeler 5-alfa reduktaz enzimini durdurarak ya da DHT (Dihidro Testosteron)un saç folikülleri tarafından alımını azaltarak saç kaybını yavaşlatır ve saçın tekrar çıkmasını sağlar. Günde 100 ile 200 miligram saw palmetto alınır. Saw palmetto ile birlikte günde 1 ile 2 kez birer kapsül pygeum ve nettle (ısırgan otu) almak etkin bir kombinasyondur. Çinko mineralinin 5-alfa reduktazı durdurucu ve DHT'un saç folikülü hücrelerine bağlanmalarını önleyici etkisi vardır. Zinc picolinat günde 15 ile 30 miligram kullanılır.

Seminole kızılderilileri ve ilk Amerikan yerlileri Saw Palmetto meyvelerini cinsel organlar, idrar yolları ve üreme sistemi ile ilgili rahatsızlıklar için kullanmaktaydılar. Günümüzde ise birçok bilimsel çalışma tarafından kanıtlanan prostat ve idrar yolları üzerindeki faydalı etkilerinden dolayı, özellikle Almanya, Kanada, İngiltere ve Amerika’ da yaygın olarak kullanılmaktadır. Saw Palmetto aynı zamanda anabolizan (anabolic) etkiye sahip maddeler içeren doğada bilinen birkaç şifalı bitkiden biridir. Anabolizan etkiye sahip maddeler; bilindiği gibi protein sentezini arttırarak doku oluşumuna ve dokuların kuvvetlenmesine katkıda bulunmaktadırlar. :içelim:

Erkeklik hormonlarının arttırılması gerektiğinde rahatlıkla kullanılabilir. Prostat büyümesine karşı etkili olabilir. Ayrıca, idrar arttırıcı etkisi de vardır. Tüm sindirim sistemi ve idrar yolları iltihaplarına karşı başarıyla kullanılabilir. Erkek cinsel sistemini güçlendirmesinin yanı sıra, kadınlarda da memelerin büyümesi amacıyla kullanılmakta olup; hem kadınlar hem de erkekler için cinsel istek arttırıcı etkiye sahiptir. Anabolizan olarak, beden dokularını güçlendirir ve geliştirir. Sabal özellikle orta yaş ve üzerindeki erkeklerin hemen hemen yarısının sorunu olan BPH (iyi huylu prostat büyümesi) tedavisinde etkili olabilmektedir. BPH ağrılı ve sık sık idrara çıkma, idrar kesesinin tam boşaltılamaması gibi semptomlarla kendisini belli eder. Sabal ekstresi, erkeklerdeki testesteron hormonunun dihidro-testesteron’ a dönüşmesini önlemektedir. Dihidro-testesteron hormonunun prostat hücrelerini çoğalttığı ve prostat bezinin büyümesine yol açtığı düşünülmektedir. Sabal idrar akışını arttıcı özelliği ile mesaneyi (idrar kesesi) rahatlatmakta ve idrar yapma zorluğuna karşı yardımcı olmaktadır. Sabal Ekstresi’ nin düzenli kullanımı, mesanenin tamamen boşaltılmasına, büyümüş prostatın küçültülmesine yardımcı olmakta ve mesane iltihabını azaltabilmektedir. Bu da özellikle geceleri sık sık idrara çıkma frekansını azaltmakta ve erkek cinsel organının uyarılmasını veya sertleşmesini kolaylaştırmaktadır. Sabal, androjen ve estrojen reseptörlerin aktivitesini yavaşlatır ve her iki cinsin de (kadın ve erkek) hormon dengesinin kurulmasına yardımcı olur. Sabal troid bezini uyarır ve hipotroid durumunda, ( troid bezinin normalin altında salgı yapması) troid bezinin normal çalışmasına katkıda bulunur. Kadınlar bu bitkiyi göğüslerini büyütmek, süt miktarını arttırmak, yumurtalık ve rahim ve cinsel soğukluğa karşı kullanmaktadırlar. :sm_cool:

ben sana cevap vereyim: ben basliyali bi hafta oldu. hafif sanki alt tarafi dolgunlasmis gibi. bugün ölctüm 1-1,5 santim farklilik var. acaba tersmi ölctüm diye bi kac kez ölctüm. herzeferinde aynisi cikti. birinci paket bitmeye geldi. insallah pazartesi yenisini alcam.

bi haftada bi paket mi bitirdin aysegulcum ve bi haftada etki etti oyle mibenim bugun 3.gun ve bişi hissemiorum:1no2:bide benim her hap 520lik carp onu 3 le işte o kadar vucuduma saw yukluorum ama bişi de hissetmiyorum allahtan içinde 100 tane var da uzun vadeyi beklicem.allahım lutfen bu sefer emeklerimiz bosa gitmesinsenağlama

canım uzun zamndır nette yoktum. sordum saw palmettoyu diğer gögüs büyütücüler gibi zararlı deil ama östrojeni arttırdıgı için fazla alınmaması lazımmıs. dengeyi bozmamak acısından

ben 1 hafta kullanamadım 1 cm büyümüştü. bıraktıktan sonra küçülme olmadı. KÜÇ ü kullanmayı bırakıyorum. ama saw'a tekrardan baslayacam

arkadaslar size bir sey daha anlatacam. 1 hafta yoktum tatile gitmiştim. tam tatildeyken kanamam geldi ve bi ilac kullandım. daha önce sawda kullanmdıgım için kanamam kesilmedi. ben ona yordum

arkadaşlar uzun zamandır yoktum yorumları okudum ve hala malesef pek gelişme yok benimde kullanmadıgım şey kalmadı haplar çaylar kremler kara üzüm çekrdegi ama hala tık yok tek ümidim kaldı oda kilo almak çok zayıf oldugum için bu kadar küçük sanırım gögüslerm kız kardeşiminde çok küçüktü kilo almış ve harika olmuş gögüsleri bende şimdi kilo almaya çalışıyorum. bira mayası tableti kullanan bi arkadaşımız vardı kilo aldıgını yazmış bende bugun eczanelere ve aktara sordum ama hiç duymamışlar nerden aldın acaba?

ben düzenli balık yagı hapı içtim 46 kiloydum simdi 49 oldum boyumda 1,65. hedefim 50 kilo olmak. vucudum sekillendi. :) tek eksik gögüsler.

kızlar bişi sorcam saw kullanalı benim yağ yumurtalığimda ağrı oluo.bırakmak da istemıyom napcam ben:çok üzgünüm:

ben düzenli balık yagı hapı içtim 46 kiloydum simdi 49 oldum boyumda 1,65. hedefim 50 kilo olmak. vucudum sekillendi. :) tek eksik gögüsler.

bende 1,66 yim. bugün saw palmetto ya baslayali tam 14 gün oldu. önce kilom 49 du. artik 52 geliyorum :dance:. artik ideal kiloma kavustum. gögüslerim acayip sekilde dolgun. artik gögüsüm oldugu belli oluyor. önce dümdüzdüm. ölcünce eskiden 76 olan gögüslerim 79-80 geliyorlar. :dance: cooooook mutluyum. ucuyorum :teytey:

evet büyülttü. benim bi pakette 90 tane var ve yaklasik 5 euro verdim. ben yurtdisinda yasadigimdan ucuza aldim.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…