Doğal Göğüs Büyütme Yöntemleri Saw Palmetto Kullanan Var Mi ??

canım cevabımı verirken ikinci mesajını gormemisim.. yeniden editledim... sırnaşık şey

özge bence ne yap bilio musun firmaya sor:1rolleyes:neticede musteri memnuniyeti onemli.bizim dememizle olmaz bu iş

ben saw palmettoyu kullanalı 1 ay oldu henüz bir büyüme yok( birde doğum kontrol hapıyla beraber kullanılmamalı diyor..nedenini bilen var mı arkadaşlar?

ben saw palmettoyu kullanalı 1 ay oldu henüz bir büyüme yok( birde doğum kontrol hapıyla beraber kullanılmamalı diyor..nedenini bilen var mı arkadaşlar?

e biri ostrojen salgilatıyo digeri durduruyo.makine yanar walla:Roflol:
kac mg dı ve markası neydi peki saw palmettonun tatlım

tamam canım aksam sorayım

yaaa aman oole degildir insallah :1shok:

ama soyle birsey var ki o herhalde bu gosgus buyutucu haplar icin demistir yani allbress, breast gain falan.. yoksa swa palmettonun hormon icerdigini sanmiyorum ama fisfisfis tam da bilemedim ki :bbo:

uff ya kafam kurcuklandı genefisfisfis sağlikli bi buyume olmucakmı yaaa,zaten küç den bişi olmadı,sermayeyi kediye yuklemişim saw da bari hayal kırıklığı yasamasak

e biri ostrojen salgilatıyo digeri durduruyo.makine yanar walla:Roflol:
kac mg dı ve markası neydi peki saw palmettonun tatlım

benimki veganaturel 550 mg'lık 2,5 aya yakında kara üzüm çekirdeğini kullandım..galiba benimkilerin büyümesi için büyük bir şans lazımfisfisfis

benimki veganaturel 550 mg'lık 2,5 aya yakında kara üzüm çekirdeğini kullandım..galiba benimkilerin büyümesi için büyük bir şans lazımfisfisfis

sana şans bana mucize lazım:Roflol:aslında cok duz deil ama duz işte şöööyle bi 7 8 cm buyuse(amin inşallah)bi mutlu olcamki anlatamam.ama nerdeeeee:sm_confused:

sana şans bana mucize lazım:Roflol:aslında cok duz deil ama duz işte şöööyle bi 7 8 cm buyuse(amin inşallah)bi mutlu olcamki anlatamam.ama nerdeeeee:sm_confused:

haklısın tatil zamanıda geliyor senelerce bu dertten yakındım durdum:çok üzgünüm: biri birşey yazsa hemen koştum aldım kullanmadığım kalmadı vallahisırnaşık şey ama ümidimizi yitirmeyelim canım sabredelimki muradımıza erelim inşallah:teytey:

e o kadar agır bi hap sende 1 ayda etki gostermediyse bende hiç etki etmezzz yaaaasenağlamaümitlerim yok oluooooo,son bi damla kaldıııııı o da daha kullanmadığım saw palmetto :çok üzgünüm: onu sadece bi kutu kullancam.belkide ay aşırı kullanırım.keske bi kutu işimi gorse de bende uğrasmasam:a015:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…