Saunaya gidenlerin paylaşım alanı

E

EU1

Ziyaretçi
  • Konu Sahibi EU1
kızlar vücut için cilt için yararlı olduğu söylenen saunaya giden varmı hiç gitmedim ben nasıl oluyor

Son düzenleyen: Moderatör:
  • Konu Sahibi EU1
valla saunaya gittim ama tatlım sagunanın yararı zayıflatır çünkü yagları eritiyo sürekli gidersen zayıflarsın onun haricinde vucut sıcaktan yumşadığı için kese yapman çok koloy olur ya rahatlatıyo saunadan sonra birde masaj iy oluyooo

• Konu Sahibi EU1
Ben de gidiyorum arasıra. Bol bol terlettiği için grip mikrobunu filan daha kolay atıyor insan. Yani ben öyle hissetmiştim. Bir de tutulan kasları açmada faydalı. Çok sık boynum tutulur, sıcağa yaslanınca gevşetiyor biraz.
Mucize birşey değil, ama güzel.

• Konu Sahibi EU1
bende gittim cok harika uff yine gidesim geldi

• Konu Sahibi EU1
Yüzme havuzunda var sauna, havuza gittigimde yararlaniyorum. Ilk baslarda fazla kalmiyordum ama alistim.
Sikisan kaslari yumusatiyor, vücut gevsiyor rahatlatiyor, deride/ciltte olusan asiri cildin gözeneklerinin acildigini görüyorum. Tavsiye ediyorum, gitmek isteyenler deneyin mutlaka.
Saunadan cikinca SIKI giyinmeyi unutmayin, özellikle soguk havalarda:

• Konu Sahibi EU1
fitness salonuna gidiyorum her gittigimde mutlaka giriyorum cıkınca 1 beden erimişim gibi geliyo. gözeneklerin acılıyo resmen hemen cıkınca yüzümü tonikle siliyodum. tik olmustu gözeneklerim acılıyo mikrop dolacak gibi geliyo:)))ben cok seviyorum haşat gibi oluyorum cıkınca bi 10 dakika uzanıyorum .unutulmaması gereken bi nokta var ki saunadan cıkınca direk soguk duyun altına girmeyın önce ayaklardan baslayın .sıcak suyun altına hele hele hiçç girmeyın. önce soguk duş yoksa tansiyon alt üst oluyo. denemedim sakın yanlış anlamayınkaydirigubbakcemile2

• Konu Sahibi EU1
sauna ya zayıflamak için gitmek istemiyorum gözenekler için istiyorum ve düzenli olarak gideceğimi zannetmiyorum ayda 1 olabilir mesela faydası olurmu gözenekler için

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…