Bölgesel İncelme sauna belt ile göbeğini eriten ve incelen varmı?

Bölgesel İncelme; Yöntemler ve Ürünler

beren34

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
24 Ağustos 2009
509
11
37
doğum yapalı iki ay oldu incelmek istiyorum özlelikle belimden ama süt emzirdiğim için diyet yapamam sauna belt duydumki inceltiyor kullananlar varmı?

doğum yapalı iki ay oldu incelmek istiyorum özlelikle belimden ama süt emzirdiğim için diyet yapamam sauna belt duydumki inceltiyor kullananlar varmı?
eşim uzun süre kullandı ama diet ve spor yapmadan sadece terletiyor, faydasını gören varmı bilemem ama biz hiç etkisini görmedik.

ben gördüm
benim belim kalın e doğum yaptım normal 20ay oldu ama ilk zamanlar karnım kaldı bir ay sonra falan
ben lahana yağı sürüp üstüne streç filim üstüne sauna belt ve ayakta bel hareketi yaıodum
twisterde döner gibi
4cm inceldim
karnım gitti
ama en az yarım saat
ve terlemek müthişti afedersiniz iç çamaşırım terden sırıksıklam oluodu
sauna bi tane

bende aldım yıllar önce lut tuzuyla kullanılandan tuz olduğu gibi duruyor 3-5 kez falan kullandım şort metabolizmayı hızlandırıyor ve acayip terletiyor ama metabolizma hızlandığı için benim tansiyonum çıktı ondan daha da kullanmadım öyle duruyor her ikiside. sürekli kullanımda etkili olacağını düşünüyorum çünkü gerçekten terletiyor.

etkili canlar etkili
öööle oturmak yok takıp
sağa sola dönceğiniz beliniizi kıvırcağınız terliceğiniz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…