Bebek İkinci El SATIYORUM avent elektrikli göğüs pompası, playgro oyun halısı, v-tech ilk arabam

nrmmrt

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
16 Şubat 2014
791
31
Avent elektrikli göğüs pompası model: SCF312/60
4 ay kadar kullandım, memnun kaldığım bir ürün. Biberonu eksik sadece (çok kullanıldığı için attım)
Sıfırı 150 tl civarı. Ben 50 tl ye satmak istiyorum..

Playgro jungle journey oyun halısı. Kızımda çok severek ve temiz kullandık.
Sıfırı 90 tl. Düşünen varsa 40 tl ye satıyorum..

v-tech ilk arabam, pembe. turkçe seslidir.
Geçen yıl izmir mothercareden 130 tl ye aldım. Kızım hiç kullanamadı diyebilirim..
50 tl ye satıyorum..

4 ay kadar kullandım, memnun kaldığım bir ürün. Biberonu eksik sadece (çok kullanıldığı için attım)

Geçen yıl izmir mothercareden 130 tl ye aldım. Kızım hiç kullanamadı diyebilirim..
50 tl ye satıyorum..

resim ekler misin cnm

V tech ilk arabamla ilgileniyorum detayli foto ekleyebilir misin?

Fotoları yarın ilk firsatta yukleyecegim kızlar.. şu an sadece telefonla girebildigim icin yukleme yapamıyorum :KK43:

50 tl ye satıyorum..
ilk arabam için özel mesaj attım ama pembeymiş benm oğlum var canm oyüzden vazgeçtim teşekkür ederim

Gzmr1989 manisa da yasiyorum.. oyun halısına dahil oyuncak, müzikli ve aynalı. Işıklı değil. Çalışır vaziyettedir..

Merhaba bende avent göğüs pompasıyla ilgileniyorum son fiyat 50 TL mi? Ben Ankara'dayım kargo ile mi gönderirsiniz almak istesem.

Göğüs pompası 50 tl son fiyat.. Ankara ya olursa tabiki kargo ile gönderirim..

Manisa dayim canım.. Çok teşekkür ederim yardım teklifin için:))

Bu arada dondut size mail adresimi gönderemedim henüz özel msj yazamadigim için. Ilk arabamla ilgili nasıl iletişime gecebiliriz?

Izmir mother izmir mothercare den aldim deyince elden alirim diye planlamistim ama kendi adima uzuldum cnm.iyi satislar

Teşekkür ederim dondut. Sık sık forum Bornova ya gidiyorum, ordaki mothercareden almıştım.

X