Satın almak istediğiniz ya da kullandığınız ürünler ne kadar sağlıklı ve güvenilir?

merhaba topik artık aktif değil,aslında paylaşımlara devam edilmeli,çok güzel bir konu açmışsın tebrikler...
biodermada tam istediğimiz gibi değil acaba şu zeytinyağlı sabunumu kullansak çocuklara,ben duş jeli yerine yeşil sabun kullanıyorum,duş jeli vucuddan arınmıyor...
Froschu bende denedim diğer bilinenlere fark atar tabi,güzel tabibitkisel değil ama fenada değil..
bulaşıkta amwayi kullanıyordum bazı ürünlerdeki parabeni görünce bitti benim için...
Bime gelen eco sertifikalı ürünler bidaha gelmedi,çok güzeldi...
Ersağ da yeni duydum üstelik yaşadığım yerde de var,fakat çok olumsuz yorum var hakkında bitki sandığı kadar
sarmadı beni...yani açıklamalar falan yetersiz sanki,sen kullandın galiba nasıl...

Hoş geldin😄 aslında bioderma bence bebek şampuanları içinde en iyilerden birisi diyebilirim. Ama ben bir marka kullanmaya başladım ve ondan çok çok memnunum: Biobaby diye bir marka. Sadece eczanelerde satılıyor. Tüm bebek ürünlerini güvenle kullanabilirsin. Ben mesela küçük oğlum henüz iki aylıkken atopik olmuştu. Alnı olduğu gibi pul puldu ve süt alerjisi olmuştu. Dermatolog ufacık bebeğe kortizonlu krem verdi ben de eczacıma gittim durumu anlattım; tabiki o da dermatoloğa çok kızdı ve bana bu markanın atopik ciltler için kremini verdi, şampuan verdi. O krem oğlumu iyileştirdi
Şampuanı hala bu marka ve çok memnunum; tavsiye ederim. Diğer ürünlerini de gönül rahatlığıyla kullanabilirsin. İlk önce sitelerine bak, sonra sana en yakın eczaneyi bul ve bence al!
Ersağ'ın hemen hemen tüm ürünlerini kullanıyorum, hepsinden de çok memnunum ama genel temizleyici ve yağ çözücü favorim. Genel temizleyici ile hiç kurulamadan aynalarımı, camlarımı ve benim için temizlemesi kabus olan cam ocağımı temizliyorum, sonuç: durulamadan kurulamadan pırıl pırıl
Ama çamaşır deterjanlarından memnun kalmadım. İlk başlarda iyiydi ama sonra hem lekeler çıkmamaya başladı hem de çamaşırlar kazık gibi olmaya başladı ve yıkandıktan sonra ütüleyip kaldırdıktan tuhaf kokmaya başladılar
Bu arada halı şampuanları da damla da harikadır
Banyo tuvalet temizleyici, bildiğimiz meşhur markaların öldüremediği mikropları hatta ameliyathanelerdeki mikropları bile öldüren belgeli bir temizleyici

Biraz önce telefondan yazıyordum onun için uzun yazamadım. Deterjanda kalmıştık; ben de yine Frosch'a döndüm ve bence market deterjanları içinde en iyisi Frosch ve Bulaşık Makinesi Deterjanı da hem sodalı hem fosfatsız;bunu da tavsiye ederim

Ama ev temizliği için Ersağ ürünlerini gerçekten de tek geçerim. Marketlerde yok Aspirin yok C.., yok Cill.. Ba.., bunların hepsi bana göre zehir. Tama evleri temizliyor ama bizleri de mahvediyor ve elleriyle her yere dokunan çocuklarımızı da! Sana şiddetle tavsiye ederim ama dediğim gibi bir tek çamaşır deterjanından memnun kalmadım
Bu ürünün de püf noktası ne kadar diyorsa o kadar kullanacaksın. Mesela 1 lt'ye 2 kapak dediyse iki kapak. Bitki özü olduğu için fazlası farklı reaksiyona yol açar. Aslında bu yönüyle de çok çok ekonomik

Hoş geldin�� aslında bioderma bence bebek şampuanları içinde en iyilerden birisi diyebilirim. Ama ben bir marka kullanmaya başladım ve ondan çok çok memnunum: Biobaby diye bir marka. Sadece eczanelerde satılıyor. Tüm bebek ürünlerini güvenle kullanabilirsin. Ben mesela küçük oğlum henüz iki aylıkken atopik olmuştu. Alnı olduğu gibi pul puldu ve süt alerjisi olmuştu. Dermatolog ufacık bebeğe kortizonlu krem verdi ben de eczacıma gittim durumu anlattım; tabiki o da dermatoloğa çok kızdı ve bana bu markanın atopik ciltler için kremini verdi, şampuan verdi. O krem oğlumu iyileştirdi
Şampuanı hala bu marka ve çok memnunum; tavsiye ederim. Diğer ürünlerini de gönül rahatlığıyla kullanabilirsin. İlk önce sitelerine bak, sonra sana en yakın eczaneyi bul ve bence al!
Ersağ'ın hemen hemen tüm ürünlerini kullanıyorum, hepsinden de çok memnunum ama genel temizleyici ve yağ çözücü favorim. Genel temizleyici ile hiç kurulamadan aynalarımı, camlarımı ve benim için temizlemesi kabus olan cam ocağımı temizliyorum, sonuç: durulamadan kurulamadan pırıl pırıl
Ama çamaşır deterjanlarından memnun kalmadım. İlk başlarda iyiydi ama sonra hem lekeler çıkmamaya başladı hem de çamaşırlar kazık gibi olmaya başladı ve yıkandıktan sonra ütüleyip kaldırdıktan tuhaf kokmaya başladılar
Banyo tuvalet temizleyici, bildiğimiz meşhur markaların öldüremediği mikropları hatta ameliyathanelerdeki mikropları bile öldüren belgeli bir temizleyici

biobaby de o peg denilen maddede yok yani öylemi baktımda tam içerik yazmıyordu ama oldukça iyi probiotik içerikliymiş.
Evde komili bebek şampuanu var yüzdeyüz zeytinyağı içerir yazıyor ön yüzünde,arkasını çevirdiğimde pegle başlayan maddeler var...
Arap sabunu denedinmi hiç temizlikte vaya çamaşırda.
Perdeleri güzel temizliyor çamaşır makinesine koyuyorum çamaşır sodasıyla birlikte,halı koltukta da süper,birazcıkta sirke.
Ersağ da bi bakıcam...
Önerilerin için teşekkür ederim.

Son düzenleme:
biobaby de o peg denilen maddede yok yani öylemi baktımda tam içerik yazmıyordu ama oldukça iyi probiotik içerikliymiş.
Evde komili bebek şampuanu var yüzdeyüz zeytinyağı içerir yazıyor ön yüzünde,arkasını çevirdiğimde pegle başlayan maddeler var...
Arap sabunu denedinmi hiç temizlikte vaya çamaşırda.
Perdeleri güzel temizliyor çamaşır makinesine koyuyorum çamaşır sodasıyla birlikte,halı koltukta da süper,birazcıkta sirke.
Ersağ da bi bakıcam...
Önerilerin için teşekkür ederim.
Biobaby'de peg kimyasallar da yok! Gönül rahatlığıyla kullanabilirsin
Arap sabunu tamam, iyi bir temizleyici. Bir ara ben de ev temizliği için kullanmıştım ama çamaşır makinesine zarar verebilir bir de bulaşıkta çok çok iyi durulanması gerekir, bu da su israfına sebep olur. Bence ya frosch ya da ersağ'ın bulaşık sıvısını kullan
Ersağ'ın içinde sabun cevizi olarak bilinen ritha bitkisi var zararlı hiçbirşey yok ama içinde köpürtücü maddeler olmadığı için fazla köpürmez; insanlar fazla köpürmediği için iyi temizlemediğini düşünürler ama hiç alakası yok

Biobaby'de peg kimyasallar da yok! Gönül rahatlığıyla kullanabilirsin
Arap sabunu tamam, iyi bir temizleyici. Bir ara ben de ev temizliği için kullanmıştım ama çamaşır makinesine zarar verebilir bir de bulaşıkta çok çok iyi durulanması gerekir, bu da su israfına sebep olur. Bence ya frosch ya da ersağ'ın bulaşık sıvısını kullan
Ersağ'ın içinde sabun cevizi olarak bilinen ritha bitkisi var zararlı hiçbirşey yok ama içinde köpürtücü maddeler olmadığı için fazla köpürmez; insanlar fazla köpürmediği için iyi temizlemediğini düşünürler ama hiç alakası yok

Biobaby tamamdır
Arap sabununu çamaşır makinesinde kullandım bişi olmadı bulaşıktada frosch kullanıyorum.
Cosmed de ilgimi çekmişti onda da peg kimsallar yok değil mi...
biobaby de cosmedi de burda bulabilirim.
Oğluma güneş kremi alacaktım onuda biobaby alırım artık.
Yüksek faktör almak istemiyorum dr lar d vitamini fazla fazla almalı diyor ne dersin...
2 yaşına kadar güneş fazlasıyla aldı tabi ama güneşte çok kalacağında 50 faktör sürüyordum.

Son 3 aydır ersağ ın genel temizliliğini + banyo wc sini + çamaşır + bulaşık deterjanlarını kullanıyorum. Sonuç mükemmel. 2 günde tozlanan evim artık 10. Günde tozlanmaya başladı. Inananılır gibi değil. öneri üzerine üye oldum ve 3 aydır farklı farklı ürünlerini alıyorum. şiddetle tavsiye ederim.

Son 3 aydır ersağ ın genel temizliliğini + banyo wc sini + çamaşır + bulaşık deterjanlarını kullanıyorum. Sonuç mükemmel. 2 günde tozlanan evim artık 10. Günde tozlanmaya başladı. Inananılır gibi değil. öneri üzerine üye oldum ve 3 aydır farklı farklı ürünlerini alıyorum. şiddetle tavsiye ederim.

O zaman hoşgeldin Ersağ ailesine😊 ben 1,5 senedir Ersağ dışında hiçbir temizlik maddesi sokmuyorum evime. Benim için genel temizleyici ve yağ çözücü tam bir kurtarıcı:)

Meraba arkadaşlar bende sayfaya yeni üye oldum. Ersağ ürünlerini 1 yıldır kullanıyorum . Çok memnunum alerjim vardı deterjanlara kalmadı. Arkadaşım sayesinde tanıştım. Çok güzel hem satıp hem kullanıyorumm.

Hoş geldin😄 aslında bioderma bence bebek şampuanları içinde en iyilerden birisi diyebilirim. Ama ben bir marka kullanmaya başladım ve ondan çok çok memnunum: Biobaby diye bir marka. Sadece eczanelerde satılıyor. Tüm bebek ürünlerini güvenle kullanabilirsin. Ben mesela küçük oğlum henüz iki aylıkken atopik olmuştu. Alnı olduğu gibi pul puldu ve süt alerjisi olmuştu. Dermatolog ufacık bebeğe kortizonlu krem verdi ben de eczacıma gittim durumu anlattım; tabiki o da dermatoloğa çok kızdı ve bana bu markanın atopik ciltler için kremini verdi, şampuan verdi. O krem oğlumu iyileştirdi

Merhaba,tuvalet temizleyici olarakta yine ersağı mı tavsiye ediyorsun...
Yüzüne tonik olarak gülsuyumu yoksa lavanta suyumu kullanıyorsun...ben gülsuyu kullandım hep,memnunda kaldım...Lavanta denediysen lavanta getirticem...
görüşmek üzüre...

Merhaba ve hoşgeldin :) Tuvalet temizliği konusunda Ersağ'a çok güveniyorum. Yani şu sıkça reklamları dönen en güçlü çamaşır suyunun öldüremediği bakteriyi bile öldürdüğü kanıtlanmış. Hastane mikrobunu,bakterisini bile etkisiz hale getiriyor
Yüz temizliği için gül suyu,tonik olarak da lavanta suyu. Çünkü lavanta suyu cilde çok iyi geliyor. Gün içi buzdolabından çıkartıp iki fıs fıs yapıyorum. Hem serinliyorum, hem de cildimi sıkılaştırmış oluyorum

Merhaba ve hoşgeldin :) Tuvalet temizliği konusunda Ersağ'a çok güveniyorum. Yani şu sıkça reklamları dönen en güçlü çamaşır suyunun öldüremediği bakteriyi bile öldürdüğü kanıtlanmış. Hastane mikrobunu,bakterisini bile etkisiz hale getiriyor
Yüz temizliği için gül suyu,tonik olarak da lavanta suyu. Çünkü lavanta suyu cilde çok iyi geliyor. Gün içi buzdolabından çıkartıp iki fıs fıs yapıyorum. Hem serinliyorum, hem de cildimi sıkılaştırmış oluyorum
konu güzel olmuş faydalı biligiler için teşekkürler takipte olucam. lavanta suyu ne marka kullanıyorsunuz

konu güzel olmuş faydalı biligiler için teşekkürler takipte olucam. lavanta suyu ne marka kullanıyorsunuz
Çok teşekkür ederim lavanta suyu Bitki Sandığı adında güvendiğim bir marka var; o markanınkini kullanıyorum. Ayrıca aşağıda yazmayı unutmuşum; lavanta suyunun yatıştırıcı, antiseptik özelliği de vardır

Merhaba,çamaşır suyundan dha farklı ne var acaba içinde kimyasal bi üründe değil,denemek lazım...
lavantanın bu özelliğini bilmiyordum sıkılaştırması çok iyi,peki ikisinide getirteyim bitki sandığından.Umarım kullanım süreleri dolmadan bitirebilirim...
Şampuan olarak kendimede organicum aldım memnunum fakat bebek için olan,organicare çok daha iyi nerdeyse içinde hiç kimyasal yok.
Birde dün metroda zeytuni life diye bir şampuan aldım.içeriği;saf su,zeytinyağı,hindistan cevizi yağı,potassium hydroxide,sodyum chloride,parfüm bu kadar,üstelik fiyatıda 8 lira,500 ml.Ne dersin içerik iyi değilmi...doğal zeytinyağı içerdiğinden soğukta donar,oda sıcaklığında ilk haline döner yazıyor...bu markanın herşeyi var fiyatlarda iyi...
Birde yine metrodan selesta life diye bir saç kremi aldım,onda kimyasal var ama diğer saç kremlerine göre daha iyi,dibe ve uca sürün yazıyor oda 8 lira...

Merhaba,çamaşır suyundan dha farklı ne var acaba içinde kimyasal bi üründe değil,denemek lazım...
lavantanın bu özelliğini bilmiyordum sıkılaştırması çok iyi,peki ikisinide getirteyim bitki sandığından.Umarım kullanım süreleri dolmadan bitirebilirim...
Şampuan olarak kendimede organicum aldım memnunum fakat bebek için olan,organicare çok daha iyi nerdeyse içinde hiç kimyasal yok.
Birde dün metroda zeytuni life diye bir şampuan aldım.içeriği;saf su,zeytinyağı,hindistan cevizi yağı,potassium hydroxide,sodyum chloride,parfüm bu kadar,üstelik fiyatıda 8 lira,500 ml.Ne dersin içerik iyi değilmi...doğal zeytinyağı içerdiğinden soğukta donar,oda sıcaklığında ilk haline döner yazıyor...bu markanın herşeyi var fiyatlarda iyi...
Birde yine metrodan selesta life diye bir saç kremi aldım,onda kimyasal var ama diğer saç kremlerine göre daha iyi,dibe ve uca sürün yazıyor oda 8 lira...
Ritha bitkisinin mikropları öldürmekte oldukça etkili olduğu söyleniyor. Ayrıca sitelerinde hangi bakterileri öldürdüğüne dair bir dipnot da paylaşmışlar
Lavanta suyu da gül suyu da ufak şişe olduğu için çabuk bitirirsin bence
Şampuana gelince, içerik gayet iyi. Özellikle sls olmaması çok iyi ve fiyat da iyi. İçerik bu kadar iyiyken neden fiyat bu kadar düşük ki? Zeytinyağını köylülerin 6 tl ye fabrikalara sattığını düşünürsek ambalajıydı, etiketiydi, diğer etken maddeleriydi derken 15 tl den az satmamaları lazım. Bir de işin karı var tabiki. Acaba zeytinyağı az da hindistancevizi yağı mı çok?
Benim saçımda boya olmadığı için saç kremi kullanmıyorum. Onun için inan ki saç kremi konusunda o kadar bilgim yok
Organicare'in bende şampuanı vardı bitti ve gayet de güzeldi. Şuan bebek bakım yağı var ve kokusuna bayılıyorum

Ritha bitkisinin mikropları öldürmekte oldukça etkili olduğu söyleniyor. Ayrıca sitelerinde hangi bakterileri öldürdüğüne dair bir dipnot da paylaşmışlar
Lavanta suyu da gül suyu da ufak şişe olduğu için çabuk bitirirsin bence
Şampuana gelince, içerik gayet iyi. Özellikle sls olmaması çok iyi ve fiyat da iyi. İçerik bu kadar iyiyken neden fiyat bu kadar düşük ki? Zeytinyağını köylülerin 6 tl ye fabrikalara sattığını düşünürsek ambalajıydı, etiketiydi, diğer etken maddeleriydi derken 15 tl den az satmamaları lazım. Bir de işin karı var tabiki. Acaba zeytinyağı az da hindistancevizi yağı mı çok?
Benim saçımda boya olmadığı için saç kremi kullanmıyorum. Onun için inan ki saç kremi konusunda o kadar bilgim yok
Organicare'in bende şampuanı vardı bitti ve gayet de güzeldi. Şuan bebek bakım yağı var ve kokusuna bayılıyorum

Ersağı da denemeli o zaman...
Zeytuni life üzerinde özellikle sls yok yazıyor.Als paraben hiç biri yok...İnternet sitelerinde 13 yada 15 fiyatları...metroya özel bir fiyatmı bilemedim.Bencede çok ucuz.
Bugün denedim çok iyiydi hemen durulandı zaten az köpürdü tabi.Çok yumuşak oldu hatta krem bile sürmesem olur.
Bende boyamıyorum artık sadece uçlarda boya var...
Galiba zeytinyağı çok gibi çünkü soğukta donabilir falan demiş.
Belki de bu işin oluru ,budur da bizler kazıklanıyoruzdur...
Ben organicumuda ucuza aldım kocaman şişe 15 lira,eczacı kampanya yaptık dedi...
Bebek için olan ürünlerde hiç kampanya olmuyor tabi...

Çok teşekkür ederim lavanta suyu Bitki Sandığı adında güvendiğim bir marka var; o markanınkini kullanıyorum. Ayrıca aşağıda yazmayı unutmuşum; lavanta suyunun yatıştırıcı, antiseptik özelliği de vardır

Merhaba,artık yazmıyorsun...
Sosyete şifacısı diye bir site var, incelemeni tavsiye ederim...
Oradaki markaları biliyormusun,mesela bonviva lavanta kremi,bonviva acı badem kremi gibi biçok ürün ve marka var.
Osmanlı hanedan diye bir markada var.

Naturalive markasını kullanan varmı...içerikleri vermişler zararlı kimyasal yok...göz kalemi ve rujda yapmışlar.

Tüm ortamlarda koku ve hijyen konusunda sorularınız olursa mesaj gönderebilirsiniz tam detaylı bilgi verebilirim

X