Bebek İkinci El SATILIK Emzirme ürünleri,Playgro Oyun Halısı,Fisher Price Dönence,Kocaman Peluş Oyuncaklar...

Canım art niyet arama ama ben yatak adına konuşuyorum;geçen sene hamileydim. Kasım Aralık ve Ocak ayında ayni marka model ve renge sürekli baktim fiyatlari yatak dahil 380 liraydı N11de. Mayısta ek vergi geldi ithal ürünlere zam yuzde 80 oraninda yansıtıldı. Ben Temmuzda doğum yaptım ve Eylülde aldım park yatağımı. Çünkü sendeki renkten hic bir sitede yoktu. Kalmamıştı. Ben de kardesiminkiyle ayni renk olmasin diye fellik fellik bu rengi aradim. Piyasaya göre normal görebilirsin lakin çok iyi araştırdığım icin biliyorum. Sen tas catlasa bu yatağı 450 liraya almissindir. 2014 Subatta da kiz kardeşim doğum yapti ayni marka yatagin kirmizisi onda var. O da e bebekten 400 liraya aldi. Ki en pahali fiyat e bebekte oluyor....
:rolleyes::rolleyes::rolleyes:

Canım art niyet arama ama ben yatak adına konuşuyorum;geçen sene hamileydim. Kasım Aralık ve Ocak ayında ayni marka model ve renge sürekli baktim fiyatlari yatak dahil 380 liraydı N11de. Mayısta ek vergi geldi ithal ürünlere zam yuzde 80 oraninda yansıtıldı. Ben Temmuzda doğum yaptım ve Eylülde aldım park yatağımı. Çünkü sendeki renkten hic bir sitede yoktu. Kalmamıştı. Ben de kardesiminkiyle ayni renk olmasin diye fellik fellik bu rengi aradim. Piyasaya göre normal görebilirsin lakin çok iyi araştırdığım icin biliyorum. Sen tas catlasa bu yatağı 450 liraya almissindir. 2014 Subatta da kiz kardeşim doğum yapti ayni marka yatagin kirmizisi onda var. O da e bebekten 400 liraya aldi. Ki en pahali fiyat e bebekte oluyor....
Canım merhaba art niyet aramam gayet samimi yazmışsın çünkü..Ben elimdeki yatağı chicconun kendi mağazasından aldim aradığım renk tek orada vardı çünkü..Fiyat daha pahalıydı bu rakamlara gore.Zamdan sonra iyice uçtu zaten fiyatlar.Yatak sıfıra yakın olduğu icin ben bu rakamı yazdim.Yazmadanda ikinci el satılan ürünlerin fiyatlarını arastirdim diger sitelerden...Ama almaya niyeti olan bir insana yardımcı olmak adına indirimde yapicam tabi.Sende kullandığın için biliyorsundur chicco Suan piyasadaki en iyi park yataklardan kalite bakımından..

Valla ben almadim canım ya. Kızımın hemen herşeyi chicco marka. Ama yatağı inadimdan almadim. :) Lacivertini bulsam alacaktım. Ama yoktu. Europa Design modelleri vardi. Baktım titreşimi bile yok. 549 lira olmustu ne alicam dedim :) Sonra 749 oldu sonrada 900lere çıktı e bebekte sanırım. Kraft aldim. Nasilsa dogudayim diye düşündüm :)

Valla ben almadim canım ya. Kızımın hemen herşeyi chicco marka. Ama yatağı inadimdan almadim. :) Lacivertini bulsam alacaktım. Ama yoktu. Europa Design modelleri vardi. Baktım titreşimi bile yok. 549 lira olmustu ne alicam dedim :) Sonra 749 oldu sonrada 900lere çıktı e bebekte sanırım. Kraft aldim. Nasilsa dogudayim diye düşündüm :)
Ben aldimda noldu bizimki yatmadi bile icinde:)suan chicconun her ürünü ayri pahalı.zam hakkaten çok etkiledi..

Sevi bebe yenidogan destek minderi...3 kez falan kullanabildik.Almakta gec kalmışız..fiyat 15 tl

Eklentiler

• images.jpg
    images.jpg
    9,8 KB · Görüntüleme: 49
Valla yenidogandan baslayarak 6 aya kadar falan kullanılabilir belki daha bile fazla.Biz bebek 4 aylikken böyle bisi olduğunu kesfettik çok kullanamadık o yüzden.benim kızım suan 8 aylık

X