Bebek İkinci El SATILIK Emzirme ürünleri,Playgro Oyun Halısı,Fisher Price Dönence,Kocaman Peluş Oyuncaklar...

Bende üyelik tarihine bakınca aynı seyi senin için düşündüm..Evde canın sıkılınca bir iki siteye üye olayım normal hayatta yapamadıklarımı klavyeyle gerceklestirim die hesap etmişsin..

Baktin olmuyo polemige giremedin ta gittin onlari mi arastirdin buldun cikardin:)) Cok gayretlisin tatlim aferin sana:)

Bende üyelik tarihine bakınca aynı seyi senin için düşündüm..Evde canın sıkılınca bir iki siteye üye olayım normal hayatta yapamadıklarımı klavyeyle gerceklestirim die hesap etmişsin..
Aaa tatlimm simdi gordumm sen o klavyeyi 2010dan beri kullaniyormussun:) neyseki benim canim yeni sikilmis:) sen bayadir klavye basindaymissin:) Gecmis olsun canim:)))) Not:Basit seyleri tartismayi kendine is edinmis insanlarla tartismayi sevmem cunku baska cok mesguliyetim var:) Son mesajim bu:))

Bunun icin fazla araştırmaya gerek yok profiline tiklamak yeterli oluo:)o kadar büyütme yani gözünde daha yenisin öğrenirsin:KK66:

Aaa tatlimm simdi gordumm sen o klavyeyi 2010dan beri kullaniyormussun:) neyseki benim canim yeni sikilmis:) sen bayadir klavye basindaymissin:) Gecmis olsun canim:)))) Not:Basit seyleri tartismayi kendine is edinmis insanlarla tartismayi sevmem cunku baska cok mesguliyetim var:) Son mesajim bu:))
Bak hemencik ogreniverdin aferin sana:)

Canım art niyet arama ama ben yatak adına konuşuyorum;geçen sene hamileydim. Kasım Aralık ve Ocak ayında ayni marka model ve renge sürekli baktim fiyatlari yatak dahil 380 liraydı N11de. Mayısta ek vergi geldi ithal ürünlere zam yuzde 80 oraninda yansıtıldı. Ben Temmuzda doğum yaptım ve Eylülde aldım park yatağımı. Çünkü sendeki renkten hic bir sitede yoktu. Kalmamıştı. Ben de kardesiminkiyle ayni renk olmasin diye fellik fellik bu rengi aradim. Piyasaya göre normal görebilirsin lakin çok iyi araştırdığım icin biliyorum. Sen tas catlasa bu yatağı 450 liraya almissindir. 2014 Subatta da kiz kardeşim doğum yapti ayni marka yatagin kirmizisi onda var. O da e bebekten 400 liraya aldi. Ki en pahali fiyat e bebekte oluyor....

X