Saru Böceqimiz Küçük Böcüğüne Kavuşuyor..

Allah analı babalı büyütsün tebrik ederim.saruböceq ve bebişi alya derin e kocaman maşallah:nazar::nazar: ararkende yanlışlıkla numarasını sildim ya :KK43:(

Son düzenleme:
baştan sonra bi nefeste 37 sayfaa heyecanlı dualı göz yaşlı kk da birebir tanışmadıgım ama çok sevdigim yuregini tanıdıgım kişiler çokk böcükte bunlardan biri ........

Rabbim bahtını güzel etsin evlerinde hep mutluluk olsunn inş.

Bir Varmış bir yokmuş Dünyalar Tatlısı Bir Saru Böcek varmış.
Bu Sarı Böceğin birde Küçük böceği Olcakmış.:CüvCüv:
Ve buğün Annesine ceee dicekmiş.

Sarı Böcek çok heyecanlıymış hatta çok korkuyormuş
Ama Hepimizin Duaları ile inşallah herşey yolunda olacak.

Ve Bu masal Bugün Çok güzel biticek.

Not: Gülşah la görüştük çok Korkuyor.Tanıyan arkadaşlar Telefonla arasınlar.
Moral versinler lütfen.a.s.

Canım sanırım Saruböcüğüne kavuştun.
Allah analı babalı büyütmeyi nasip etsin inşallah.

Telefonla görüşenler varsa tüm KK danda selamlar ilein lütfen.İnşallah en yakın zamanda bize hikayesini anlatır.Böcüğünüde görürürz inşallah en kısa zamanda.

Zorluklardan sonra gelen tatlı minnoşunu çok kokla yerimize.Allah hayırlı sağlıklı mutlu huzurlu bir yaşam nasip etsin.Hep birlikte mutlu olun inşallah:nazar:a.s.

ya ne güzel bir duygu bu bütün iş artı kurs derken kacırmısım bu coskuyu..ne mutlu Gülşaha ve bize bebişimiz saglıcakla dogmus kendi gibi annecigi gibi bahtı da ömrü de güzel olur inşallah..

canım doğum yapmışsın galiba
ilk mesaja göre yazdım diğerlerine bakmamıştım bak kavuşmuşsun küçük böcüğüne
çok seindim allahım analaı babalı büyütsün inş

saruböceğimizin uğur böceği gelmiş..Allahım ikisinede sağlık versin..birbirlerinden hiç ayırmasın...

saruböccük şükür kavuştun küççük böccüke.Allah ikinize de sağlık versin...

gülşahcığımın doğumundan şimdi haberim oldu:çok üzgünüm:son dönemlerde siteye çok zaman ayıramadığım için bir sürü şey kaçıyorum ama buna gerçekten üzüldüm,çünkü biz gülşah'la aynı mermleketteyiz :çok üzgünüm:dün haberim olsa idi yanında olabilirdim en azından...gerçi tüm aile bireyleri ve sizler her anında onun yanındaymışınız çok mutlu oldum...memleketlisi olarak bende sizlere çok teşekkür ediyorum...Allah ona bebeği ve sevdikleri ile beraber uzun ve sağlıklı bir yaşam versin,:nazar:inşallah kızının hep güzel günlerini görsün:Saruboceq:en kısa zamanda gülşah'ı ziyaret edeceğim inşallah...biraz kendini toparlasın...zira şimdi onun başı çok kalabalık olur şutarafagittiseni seviyorum böçeğimkaydirigubbakcemile3:nazar::nazar:

ben de yeni duydum. Allah bağışlasın, anne babasıyla sağlıklı, mutlu bir ömür sürer inşallah.

gözün aydın canımhihoyyyt
allahım analı babalı sağlıklla büyütmeyi nasip etsin inşallah.:ecrin_bebek::emir_bebek:
inşallah darısı başımıza:nazar:

böcüğüm benim sonunda bebişini kucağına aldığına çok sevindim.
allah analı babalı büyütsün.kk mızın minik böcüğüne sağlıklı mutlu bir hayat sürmesini dilerim.
hoş geldin sefalar getirdin bebek:nazar::nazar::nazar::nazar:

Gulşahcığım gözü aydın....Sağolsun kızlar dun dakika dakika haberleri verdiler, bende pc başında salya sumuk ağlayarak takip ettim. Senin adına ne kadar sevindiğimi anlatamam canımsın. Çok mutlu oldum. Senden de en yakın zamanda o guzel hikayeni dinlemek için sabırsızlanıyorum
Böcüğüm bebeğine ve sana hayırlı uzun ömürler diliyorum. Allah analı babalı büyütsün. Darısı diğer hamilelerin ve anne olmayı isteyenlerin başına inşallah

son durum nedır acep bebısın resmı ne zaman eklenıcek acaba:asigim::nazar:

Canım 5 Dk önce görüştüm
Bebişi ortalığı inletiyordu çok ağlıyormuş
3,250 53cm doğmuş
Hepinize selamı var
Sütü pek yokmuş Emmiyormuş bebiş.
İnşallah daha iyi olacak
Dualarınızı eksit etmeyin :1hug:

X