Saru Böceqimiz Küçük Böcüğüne Kavuşuyor..

hadi gözümüz aydin. alya derinimiz dogmus sag salim....
saru bücügünde dualariyla insallah bütün isteyen arkadaslarimiz tek tek kavusucaklar muratlarina...

hürrem nerdesin sen nisan annlerini sattın geldin burda mart analarının arasında aşık atıosun olmuyo böööle yuvana dön hadi kuşum hiahahahahhaha

sarı papatyamın bebişi gelmiş demek
ayy kıyamam ben ona
mis gibi süt kokan tenini yirim onun :asigim:
ALLAHın nazarlardan korusun

bocugumuzde bebisine kavustu sonunda, rabbim uxun ve saglikli bir omur versin, hayirli ugurlu olsun Alyamiz, darisi bizim basimiza inslh:)

ay çok sevindim bebişimiz sağsalim gelmiş analı babalı sağlıklı büyüsün

allah bütün bebek isteyenlerede nasip etsin inşallah

Allah analı babalı büyütsün işallah birtanem :nazar: Benim yerime öp olur mu :asigim:

gülşahım sabahtan beri heyecanla bekliyorum haberlerini sonunda kavuştun meleğine
allahım hiç ayırmasın sizi güle güle sağlıkla büyüt bitanem
ikinizede maşallah allah nazarlardan korusun sizi
ikinizide kocaman öpüyorum
haberleri bize ulaştırmakta emeği geçen herkese çok ama çok teşekkür ederim

Gülşah'ım canım benim... Artık annesin... Tebrik ederim canım. Allah yavruna, sana ve eşine sağlık sıhhat versin; birbirinizden hiç ayrılmayın inşallah... Güzel yanacıklarından öperim. Mutluluğun daim olsun inşallah. Gözün aydın!!!

Canım arkadaşım benim Allahım sağlıkla, huzurla büyütmeyi nasip etsin inşallah..:asigim:
Küçücük mis kokulu bir prenses şuan kucağında, :nazar:herhalde Allahın en büyük lütfu olmalı bu:Saruboceq:
Sırf sana bakmaya geldim bugün doğacağını bildiğim için meleğin..:1hug:

İnşallah bunu canı gönülden istiyorum Allah tüm isteyenlere nasip etsin bu mutluluğu:Saruboceq::Saruboceq:

Ben bu aralar çok sık gelmiyorum buralara mesajımı okuduğunda meleği gıdısından bir kerecik benim için koklayarak öp olurmuŞeniz:1hug:

bebek002kj8.gif

hoş geldin ALYA DERİN im....hayata ailene.. kk ya hoş geldin...bahtın açık ,yüreğin güzel olsun...

49601nazarwo8cr9.jpg

bu fotoğraf gerçek miiiiii inanılmaz bi fotoğrafffffff bu arada hayırlı uğurlu olsun Allah analı babalı büyütsün Alya Derin i

X