Sarışınlarla Daha Mı Az Evlenilir Bu Bir Kriter Mi ?

yawaş arkadaşım ne demek nataşalar kullanıyo şimdi platin saçlılar nataşa imajlı mı? ayrıca nataşa da demeyin yaw ne bu :nazar:

aynen. ne demek nataşa.
bir ırka yine hakaret ediliyor.
yeter artık::eek:klava:

Son düzenleyen: Moderatör:
Bunu söyleyen ya şaka yapmıştır ya da sadece kendi düşüncesidir. Böyle bir genelleme olmaz. Saçı sarıymış siyahmış evlenilir evlenilmez diye bir kriter mantığınız alıyor mu? Ben de evlenirken saçlarım uzun ve sapsarıydı. Bunları sorun yapacak erkeğin kendi sorunludur bence. :kahve:

saçım sarı doğal sarı evlenebildim canım hehehe merak etme :))) şaka bir yana bu büyükler fazla konuşuyo yaa bazen sinir ediyolar benide evlendikten sonra daha da açtım röfleyle saçımı koyu renk yaptırınca eşim beğenmiyo sarıya dönünce işte bu sensin diyo

Biliyosunuzdur sonuçta nataşalarda o rengi kullanır,ve yabancı uyruklu bi çok bayanda öyle o yüzdende nedense toplum olarak kötü bakıyolar yani.

Bu nedır yahu, koparıp geçirmişsiniz ortalıgı
sarı platın saclılar nataşa mı, her rus gördüğün nataşa mı peki kötükedihüso
her Türk gördüğüm sizin gibi olsa ohoooo, kıran kırana, agzınızı toplayın.... zaten yasaktı bu forumda heryerde oldugu gibi insanlara ınsancıl olmayan konusmalar yapmak sınıflandırmak...
mirmirmirmir

Son düzenleyen: Moderatör:
ben evlendiğimde ve evlenmeden 3 sene önce den beri sarışındım..
ama ne yazıkkı bizim bağnaz erkeklerımız en çok sarışına bakar gene ençok sarışına salça olur..
ne yazıkkı böyleyiz..

Biliyosunuzdur sonuçta nataşalarda o rengi kullanır,ve yabancı uyruklu bi çok bayanda öyle o yüzdende nedense toplum olarak kötü bakıyolar yani.

kesınlıkle yanılıyorsunuz..
en sarısından hatta bebek sarısı bıle kullandım siz bı kadın olarak böyle düşünüyorsanız erkeklerın düşüncelerını öğrenmek istemezdım!!!

saçım sarı doğal sarı evlenebildim canım hehehe merak etme :))) şaka bir yana bu büyükler fazla konuşuyo yaa bazen sinir ediyolar benide evlendikten sonra daha da açtım röfleyle saçımı koyu renk yaptırınca eşim beğenmiyo sarıya dönünce işte bu sensin diyo

kaydirigubbakcemile3 herkese dogal rengı yakısıyor belkı de ondan mı
bır de sızın eşinız oyle tanımıs sanırım ondan alısmıs öyle sevmıs
nası begendıyse öyle kalınması da önem lı :) cok yogun bır konu wallahı
hıc karar verılebılecek gıbı degıl kaydirigubbakcemile5

böyle düşünen insanları gördükçe ilerleyeceğimiz yerde geriliyoruz diyorum.. biri sarışınlara nataşa der, biri yabancı erkekle evlenilmez der.. okuyunca yanılmayın, sene 2009 yani, bugüne değğin yorumlar bunlar..! bi de herhangi bir erkeğin lafı olsa bunlar, canla başla mücadele ederiz; fakat insanın hemcinsi söyleyince daha da bi kırıcı oluyo..

ben evlendiğimde ve evlenmeden 3 sene önce den beri sarışındım..
ama ne yazıkkı bizim bağnaz erkeklerımız en çok sarışına bakar gene ençok sarışına salça olur..
ne yazıkkı böyleyiz..

Evet sehırden sehıre degısıyor erkeklerın bakısları haklısınız,
sıcak bölgelerde sarıya daha sıcak bakıyorlar kaydirigubbakcemile3
ızmır antalya gıbı bolgelerde yabancılık cekmıyoruz da işte iç kısımlarda hos seylerle karsılasmadım o bır ayrı konu ızmır kızlarına da hos gozle bakmıyorlar
bu nataşa benzetmesı gıbı bagnaz toplum kesimlerınde yanlıs önyargılar var evet
yıl 2009 :enbuyukkk: ıyy düşündükçe illet oluyorum bu düşüncelerı okudukça... .-tatlicadiarzu-

böyle düşünen insanları gördükçe ilerleyeceğimiz yerde geriliyoruz diyorum.. biri sarışınlara nataşa der, biri yabancı erkekle evlenilmez der.. okuyunca yanılmayın, sene 2009 yani, bugüne değğin yorumlar bunlar..! bi de herhangi bir erkeğin lafı olsa bunlar, canla başla mücadele ederiz; fakat insanın hemcinsi söyleyince daha da bi kırıcı oluyo..

kişisel yetersizliklerimizi hemcinslerimize yüklemeye çok meraklıyız bayanlar olarak malesef:1no2:

kişisel yetersizliklerimizi hemcinslerimize yüklemeye çok meraklıyız bayanlar olarak malesef:1no2:

aah evet !!
heleki popüler ve dikkat çeken yönleri varsa ..
bunun ezikliğini onları karalayarak bastırmaya çalışıyoruz..

böyle saçma sözü ilk defa duyuyorum....
kim söylemişse yalan söylemiş...

ne alakası varmış ülkemizde kişi başına kaç gerçek sarışın düşüyorki ama hakiki
sonradan olma değil

Bence de inanmayın bu söze yaa ben de sarışınım ne alaka yanii gönül bu yani o zaman tüm sarışınlar bekar olurlardı ayy çok saçma inanmayın böyle şeylere yaa:nazar:

toplumda sarışın basittir hafiftir görüşü oldukça yaygın....

bu konuda sana katılıyorum....

fakat bu uydurma sadece sarışınları çekemeyen sarışın olmayan bazı kadınların uydurduğu bir yalan...

sarışın olarak 2 kez evlilik yaptım...

sarışınları kötü kadın olarak gören hemcinslerimin varlığını bilmeme rağmen kendimi iyi hissettiğim yakıştığına inandığım saç rengimden vazgeçmedim ve uzun yıllar boşanmış kadın olarak da hem sosyal hem de iş hayatın da bulundum...

lüften böyle değer yargılarına prim vermeyin...kişilik saç rengiyle ölçülemez...bana yakıştığı için sarıyı tercih ettim...siyah yakışsaydı siyahı tercih ederim...ne alakasız şeyler uyduruyorlar kıskançlıktan pes yani.

Bu nedır yahu, koparıp geçirmişsiniz ortalıgı
sarı platın saclılar nataşa mı, her rus gördüğün nataşa mı peki kötükedihüso
her Türk gördüğüm sizin gibi olsa ohoooo, kıran kırana, agzınızı toplayın.... zaten yasaktı bu forumda heryerde oldugu gibi insanlara ınsancıl olmayan konusmalar yapmak sınıflandırmak...
mirmirmirmir

Hayır tabiki her platin saçlı nataşa değil ben onu demek istemiyorum biz sarışın bi ırk mıyız niye anlamak istemiyosunuz. Bende sarı saç yaptım ama kullanamadım kötü tepkiler aldım. Ve çevremdede görüyorum öyle oldugunu düşünüyorum istediğim gibi düşünmektede özgürüm yani. Ama ben tüm sarı saçları kastetmiyorum platin sarısı saçdan bahsediyorum.

ben 2 ay platin saçla dolaştım rus falan sanıyolardı resmen onu demek istiyorum yani

yawaş arkadaşım ne demek nataşalar kullanıyo şimdi platin saçlılar nataşa imajlı mı? ayrıca nataşa da demeyin yaw ne bu :nazar:[/B

Bunu ben demiyorum toplumda öyle bi bakış açısı var biliyosunuz bizim toplumumuz herşeyi kaldıran bi toplum değil. Bu benim kendi görüşüm değil ben toplumdaki insanların bakış açısını öyle görüyorum kaç tane arkadaşım platin saçdan döndü bu yüzden bi çok örnek görmüşüm ki söylüyorum kafamdan uydurmuyorum..

yawaş arkadaşım ne demek nataşalar kullanıyo şimdi platin saçlılar nataşa imajlı mı? ayrıca nataşa da demeyin yaw ne bu :nazar:[/B

Bunu ben demiyorum toplumda öyle bi bakış açısı var biliyosunuz bizim toplumumuz herşeyi kaldıran bi toplum değil. Bu benim kendi görüşüm değil ben toplumdaki insanların bakış açısını öyle görüyorum kaç tane arkadaşım platin saçdan döndü bu yüzden bi çok örnek görmüşüm ki söylüyorum kafamdan uydurmuyorum..

insanları saç rengine göre, giydiklerine göre yargılamak yanlıştır, bizim toplumumuzun bazı bireylerinde böyle önyargılar olması bunların genel doğrular olduğu anlamına gelmez. siz saçınızın rengini değiştirmiş olabilirsiniz ama toplumun bir kesimine ters diye saç kesimini değiştirmeyenler bu yargıları yıkmayı başarır dilerim.

arkadaşım bende senin gibi düşünüyorum tabiki saça kıyafete göre yargılamamak lazım . Söylediklerim yanlış anlaşılıyor neden bu kadar tepki gösterdiler anlamadım. Ben aslında sarı saçı çok severim ama kullanamadım rahat edemedim insanların tuhaf düşünceleri yüzünden ben onu anlatmak istiyorum.

X